5 самых распространенных ошибок, которые делают секс опасным для здоровья - изображения 1

У такому улюбленому занятті як секс є теж підводні камені - якщо не виробити кілька гігієнічних звичок, можна дуже серйозно підірвати як власне, так і здоров'я свого партнера.

Обов'язково мийте руки перед сексом

Коли ми збуджені та палаємо пристрастю, навряд чи знайдеться час подумати про те, що потрібно вимити руки. Але зробити це просто необхідно – не забувайте про дріжджову інфекцію. Неважливо, має бути секс з постійною партнеркою або ж з випадковою знайомою - адже Ви все одно розумієте, коли ймовірність акту існує, тому вимийте руки з милом завчасно.
Мінімум раз на півроку здавайте аналізи на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом.
Більшість людей помилково вважає, що такі перевірки потрібно проходити лише при появі якихось неприємних симптомів. Запам'ятайте: багато венеричних захворювань протікають і розвиваються абсолютно безсимптомно, і в запущених формах переходять у хронічні. І звичайно, не забуваємо про засоби захисту!

5 самых распространенных ошибок, которые делают секс опасным для здоровья - изображение 2

Не ходіть у туалет по-маленькому перед сексом

Буде набагато корисніше, якщо Ви зробите це після акту – так змиєте з сечостатевих каналів мікроби. І з повним сечовим міхуром відчуття від сексу завжди гостріше та яскравіше.

Заборонено входити до піхви після анального сексу

Це непробачна помилка! Багато хто любить час від часу проводити експерименти, але робити таке категорично заборонено. Слизова оболонка кишечника - благотворне середовище для життя та розмноження бактерій та шкідливих мікроорганізмів, які при попаданні у піхву обов'язково призведуть до запальних процесів та розвитку інфекції.

5 самых распространенных ошибок, которые делают секс опасным для здоровья - 3

Обов'язково випорожніть сечовий міхур після статевого акту

Коли йдете в туалет після сексу, Ви видаляєте із сечостатевих каналів можливі мікроби. Не забувайте про це просте правило, навіть якщо піднятися з ліжка після чудового сексу не вистачає сил.