8 способов, благодаря которым можно сохранить отношения на расстоянии - картинка 1

Нелегко підтримувати стосунки на відстані, особливо якщо знайомство було по інтернету або на корпоративній вечірці. Також нелегко буває тим парам, де один із партнерів їде у відрядження на декілька місяців. Поцілунки та обійми недоступні, а про секс мови взагалі немає. Тому є способи, завдяки яким можна зберегти відносини на відстані.

Можна щодня обмінюватися фотографіями

Створюється відчуття, що коханий поруч. Можна знімати найзвичайніші моменти. Відверті знімки краще надіслати увечері.

Варто телефонувати

Якщо телефонувати, скайп або посилати повідомлення, то можна відчути, що близький недалеко.

Спільне цікаве заняття

Можна зайнятися онлайн-курсами, грати у мережеві романтичні ігри, вести блог. Таким чином, партнери уб'ють двох зайців: це сприяє зміцненню відносин і можна додатково заробити гроші (або отримати нову професію).

8 способов, благодаря которым можно сохранить отношения на расстоянии - картинка 2

Флірт

Фліртувати в особистому листуванні досить просто. Необхідно бути відкритим і не соромитися своїх бажань та емоцій. Завдяки грайливим розмовам, інтимним фотографіям та голосовим повідомленням можна зміцнити стосунки.

Рекомендується дарувати подарунки

Якщо партнери даруватимуть подарунки один одному, вони покажуть свою турботу. Можна подарувати невеликий сувенір, який можна брати із собою. Партнери будуть раді бюджетним подарункам, оскільки їм сподобається увага. Можна доставити торт та чай. До того ж, можна відправити виріб, зроблений своїми руками і додати аромат парфумів.

У відносинах необхідно бути відкритим

Не треба боятися відкриватися коханій людині. Можна і треба говорити про свої плани та мрії. Таким чином, можна створити довгострокові та міцні відносини.

Необхідно зустрітися наживо

Зустрічі мають бути щонайменше раз на місяць.

Потрібно планувати майбутнє

Слід обрати дату, коли партнери житимуть разом. Тоді треба планувати та обговорювати спільне майбутнє.