Афродизиаки - картинка 1

З далекого минулого пари застосовують афродизіаки для поліпшення сексуального потягу та додавання до любовного життя більше вогню. Вигадували добавки в їжу, предмети гігієни. На сьогоднішній день асортимент афродизіаків радує різноманітністю та дарує можливість підібрати індивідуально.

Для чого застосовуються афродизіаки

Афродизиаки - картинка 2

І чоловіки і жінки з часом звикають до партнера і сексуальне життя стає нудним, що не приносить 100% задоволення. Для того, щоб знову любовні ігри приносили неймовірне задоволення, пари урізноманітнюють сексуальні стосунки. Ефірні олії з афродизіаками здатні викликати збудження, яке згодом дарує задоволення та феєричний оргазм. Завдяки афродизіакам кров приливає до статевих органів і збудження стає сильним. Крім сильного і швидкого збудження афродизіаки здатні збільшити час статевого акту, задоволення стає відчутним і довгим, тому оргазм теж продовжується незабутнім задоволенням.

Як використовувати афродизіаки

Афродизиаки - картинка 3

Попередні ласки є невід'ємною та важливою частиною сексуального процесу. Засоби з афродизіаками мають бути нанесені під час прелюдії, ненав'язливо та акуратно. Найкращим варіантом стане нанесення під час гри.
Олія з афродизіаками – ідеальне рішення для любовної різноманітності.
Еротичний масаж подарує щирі та яскраві емоції та відчуття. Таїнство та чуттєвість тіл партнерів та технік рухів у поєднанні з афродизіаками зроблять свою справу. Обидва учасники відчують сильне збудження, яке може закінчитись якісним заняттям любов'ю.

Пропозиція від Love Shop

Афродизиаки - картинка 4

В асортименті Love Shop представлені афродизіаки різних видів:

  1. Пролонгатор. Крем для чоловіків, який збуджує партнера та дарує тривалий статевий акт. Продовжує задоволення, даруючи обом партнерам у повному обсязі насолодитися процесом злиття тіл.
  2. Духи з афродізіаками. Великий спектр ароматів.
  3. Ерекційний крем. Завдяки крему чоловік швидше збуджується, а його ерекція стає більш тривалою, сильною та пружною.
  4. Стимулюючий спрей для жінок та чоловіків. Ці засоби ідеально швидко збуджують партнерів. Кожен їх розроблено з урахуванням гендерних особливостей. З таким спреєм гарантовано швидке збудження та якісний любовний процес.
  5. Олія з афродизіаками. В цьому випадку афродизіаки починають діяти під час попередніх ласк. Це допомагає не тільки збільшити збудження, але й дарує чудову можливість урізноманітнити процес сексу.

Всі перераховані вище афродизіаки купити в Україні Ви можете тут. У нас низькі ціни та найкращі умови для співпраці.

Вибирайте Love Shop

Інтернет-магазин Love Shop працює з перевіреними постачальниками та гарантує високу якість продукції. У Лав Шоп великий вибір афродизіаків, асортимент постійно поповнюється та збільшується. Використовуючи наші афродизіаки, Ви відчуєте пік насолоди, який неодмінно захочете повторити.