Неважливо, чоловік Ви або жінка: Якщо займаєтеся анальним сексом, то повинні бути обережні!
Незважаючи на те, що анальний секс не несе в собі ризик завагітніти, Ви не повинні забувати, що існують інші ризики. У наш час, здається, що багато молодих жінок не знають про будь-які ризики пов'язані з анальним сексом.
Геї перш за все повинні дбати, щоб анальний секс був безпечним, але вони не єдині, хто в групі ризику. Зростаюча кількість гетеросексуальних пар також займаються анальним сексом і, таким чином наражають себе на небезпеку.
Гомосексуальні та гетеросексуальні пари, які практикують анальний секс повинні обов'язково використовувати презервативи, які захистять їх від інфекцій, що знаходяться у прямій кишці.
Справа в тому, що незахищений анальний секс, може призвести до зараження такими хворобами (це зовсім невеликий їх перелік):

  • ВІЛ;
  • гонорея;
  • ректальний хламідіоз;
  • HPV / анального раку, а також;
  • сифіліс.

Ризик захворіти на ці хвороби, насправді, набагато вищий при незахищеному анальному сексі, ніж при незахищеному вагінальному сексі. Це частково тому, що тканини прямої кишки більш тонкі і чутливі до розриву, який може збільшити ризик зараження для обох партнерів. У прямій кишці також відсутні деякі природні захисні властивості піхви, такі як змазки.
Якщо Ви практикуєте заняття незахищеним анальним сексом, Вам необхідно регулярно проходити огляд у лікаря. І все ж таки настійно рекомендується переглянути Ваше ставлення і почати використовувати презерватив, який, на жаль, не може повністю виключити ризик зараження, але може суттєво знизити його.
Безпечний анальний секс передбачає використання презервативів з: латексу, поліуретану або поліізопрену. Одночасно з використанням презервативів рекомендується використовувати різні змазки, щоразу, коли у Вас анальний секс. Також важливо використовувати рукавички, щоб покрити пальці та руки, коли вручну проникаєте у пряму кишку партнера та використовувати оральні серветки, якщо Ви практикуєте риммінг.