Мужчина и женщина лежат в кровати и целуются - картинка

Лібідо не є чимось незмінним. У якісь моменти сексуальний потяг у людини високий. Колись йому може взагалі не хотітися інтимної близькості. Але не варто думати, що лібідо змінюється саме собою.
Є кілька зовнішніх та внутрішніх умов, що впливають на його величину. Про них буде розказано далі.

Їжа, що впливає на лібідо

Те, яку їжу приймає людина, впливає стан її організму. Якщо індивід дотримується суворої дієти, то організм відчуватиме стрес. Йому будуть потрібні сили, щоб підтримувати активність. Енергію він братиме з жирів, які розщеплюються. Жодних сил на підтримку високого рівня лібідо в організмі в такому разі не залишиться. Сексуальний потяг знижуватиметься.

Стан здоров'я

На людину впливають операції, прийом препаратів, загальний стан здоров'я. Якщо людина змушена приймати якесь лікування, боротися із хворобою, то її сексуальний потяг не може бути високим. Організм використовує всі ресурси, щоби підтримувати життєдіяльність на потрібному рівні.

Частота

На лібідо впливає частота інтимних зустрічей. Якщо людина часто проводить час зі своїм партнером, займається сексом, то лібідо у нього залишатиметься на високому рівні. Бажання зайнятися сексом може зникати, якщо від інтимних стосунків людина відмовляється. До речі, тривала помірність може призвести до проблем зі здоров'ям.
Як бачимо, на лібідо впливає кілька факторів. Людині важливо вести правильний спосіб життя, мати постійного партнера, якщо вона хоче, щоб проблем з інтимним здоров'ям та сексуальним потягом у неї не було.