Девушка лежит в кровати и получает удовольствие от оргазма - картинка

У давній історії про жіночий оргазм було відомо небагато. Було висловлено припущення, що оргазм справді існує у жінок. Жінки були істеричними, божевільними або зануреними в агонію та релігійний екстаз. Жіночі насолоди вважалися інструментом диявола, а чоловіки його боялися. Статевий акт мав бути цнотливим, податливим та слухняним. Задоволення чоловіка було на першому місці. Усюди це відбувалося по-різному. У різних племенах, у багатьох культурах жінка завжди повинна була бути із чоловіком за своїм бажанням, а її власна сексуальність ігнорувалась. Її обов'язком було мати дітей і, замість задоволення, відчувати біль, якого вона заслуговувала як покарання за цікавість Єви.
Можна сказати, що першим чоловіком, який помітив оргазм у жінок, був давньогрецький вчений Арістотель. За його словами та іншим лікарям, які підтвердили цю думку, під час жіночого оргазму під час сексу втягується сперма, що допомагає зачати дитину. Це означає, що якщо жінка хоче завагітніти, вона має досягти бурхливого оргазму незадовго до еякуляції чоловіка. Це також добре відоме лікування жіночої істерії в XIX столітті шляхом стимуляції руки заслуженого лікаря або пізнішого винаходу вібратора.
Випробовувати задоволення без партнера виявилося не так вже й складно. Уява підказувала немислиме. Всі рухи під час самозадоволення були настільки реальними для розуму, що вони відчувалися насправді.