Довгий час чоловіки не надавали особливого значення своєму лобковому волоссю. Тепер все більшого поширення набуває тенденція підстригати лобкові волосся і робити інтимні стрижки.

В останні кілька років багато знаменитостей відкрито зізнаються в тому, що підстригають і укладають волосся в інтимній області.

Менскейпінг (manscaping) - розмовний термін, який прийшов з англійської мови та позначає чоловічий грумінг-будь-який догляд за чоловічим волоссям.

Наймодніші інтимні зачіски для чоловіків

1. Голлівудська стрижка

Все волосся в інтимній зоні видаляються. Половина всіх німців вибирають саме такий догляд за інтимними волоссям. При такій стрижці своєчасне видалення волосся є обов'язковим, якщо ви не хочете мати щетину.

2. Посадкова смуга

Така зачіска є однією з популярних. Видаляються всі волосся, але над пенісом залишається смужка, що йде до нього від низу живота, шириною в кілька сантиметрів. Важливо дуже чисто виголити все навколо і трохи вкоротити решту волосся.

3. Кущ

Ви не хочете повністю видаляти волосся на лобку? Придбайте тример і просто трохи вкорочуйте інтимне волосся. Якщо ви після цього ще й подкорректіруете контури, то інтимна зона буде мати доглянутий вигляд.

4. Візерунок

Ви можете поголити малюнки або візерунки на лобкової області. Для вашої фантазії практично немає кордонів. Чи буде це серце, лампочка, стріла, коло, блискавка або інші візерунки - вирішувати вам.

На що слід звернути увагу?

Є кілька моментів, про які слід пам'ятати при інтимному догляді.

Перш за все, необхідно намочити волосся на лобку. Для цього найкраще підходить тепла вода, оскільки вона відкриває пори та пом'якшує волосся. Це полегшує подальше гоління і запобігає роздратування шкіри. Щоб полегшити гоління, довгі волоски можна трохи підрівняти тримером. Ви також можете запобігти подразненню шкіри за допомогою гелю або піни для гоління. Потім натягніть шкіру однією рукою і голіться вологою бритвою у напрямку росту волосся. Для досягнення особливо гладкого результату можна один раз поголитися проти напрямку росту волосся. Після гоління на чутливу шкіру можна нанести засіб по догляду за шкірою. Переконайтеся, що ви використовуєте засіб, який підходить для інтимної області.

Свіжовиголену шкіру можна тільки злегка поплескувати, але ні в якому разі її не можна терти грубими рухами. В іншому випадку може виникнути роздратування шкіри. Щоб не порізатися, використовуйте бритву з гострим лезом і працюйте повільно.

 

Автор: Григорій Лагшмівар