Менструальний фетиш в основному зустрічається серед чоловіків. Як правило, вони дуже радіють початку менструації у партнерки. Чоловіки з таким фетишем люблять займатися сексом в цей період, а у деяких з них зовсім відсутнє бажання займатися сексом з партнеркою при відсутності у неї менструації.

Менструальний фетишизм не варто плутати з фетишем крові, коли, наприклад, кров з порізу на пальці також надає збудливу дію. Насправді мова йде виключно про менструальної крові, яка виділяється з піхви.

Як і у випадку з усіма іншими фетишами, людина не знає точно, звідки взявся цей фетиш. Існує припущення, що чоловіки з менструальним фетишем стикалися з гігієнічними засобами або періодами членів сім'ї жіночої статі в молодому віці, і саме з цього розвинувся фетиш. Поки жінка здорова, цей фетиш не є небезпечним, якщо не створює незручностей для обох партнерів.

Захоплюючі факти про менструальний фетиш

Бажання чужої менструальної крові

Звичайно ж, в інтернеті можна купити все, що завгодно, навіть використані тампони і прокладки. На них існує досить великий попит, і менструальні фетишисти знайшли спосіб реалізувати свої бажання. Ношені засоби гігієни зазвичай відправляються поштою в герметичній упаковці, прямий контакт між продавцем і покупцем відсутній.

Кунілінгус під час менструації

Чоловіки з менструальним фетишем часто захоплюються оральним сексом під час менструації. Однак деяким жінкам важко по-справжньому розслабитися під час кунілінгусу під час менструації, навіть якщо їхній партнер отримує від цього величезне задоволення. При оральному сексі під час менструації обидва партнери повинні бути впевнені, що жінка здорова.

Чи п'ють менструальні фетишисти кров?

Як і фетишисти, які люблять урину, менструальний фетишист може любити пити менструальну кров. Для нього ідеально підійде наповнена менструальна чаша або промоклий тампон - можливостей безліч. З точки зору здоров'я, менструальна кров не завжди безпечна, оскільки вона може передавати ІПСШ.

Секс під час менструації

Одним із проявів менструального фетиша є бажання сексу під час менструації партнерки. Необхідно розрізняти загальний статевий потяг, який не обмежується менструацією, і потяг, що виникає через менструацію. Що стосується гігієни, то навіть під час менструації ніщо не стоїть на шляху до задоволення, так що ця форма фетиша може бути реалізована досить легко.

Запах менструальних виділень

Є жінки, які вважають запах менструальної крові досить неприємним. Однак деяких чоловіків з менструальним фетишем цей запах особливо приваблює. У цьому випадку їм навіть не потрібно контактувати з кров'ю.

 

Автор: Григорій Лагшмівар