Мой первый опыт анального секса. Напутствия к действиюЯ розповім Вам про свій перший досвід анального сексу з дружиною – анальною цнотою. Ви вже зрозуміли, що для нас двох це було вперше. Ми одружені п'ять років. Це було повністю моєю ініціативою, і про анал я знав тільки, як виявилося, верхівки айсберга. Що означає - нічого не знав, хоча літератури прочитав на цю тему, достатньо. Знав про «ріммінг», «анілінкцію».Про свій сексуальний досвід до весілля, можу сказати, що він, звичайно, був, але з дівчатами, які в цьому нічого не вміли, і набиратися досвіду від сексуальних стосунків я не міг. Гаразд, не будемо про мою молодість, а перейдемо безпосередньо до теми.
Бажання познайомитися з шоколадним оком дружини у мене виникло ще давно, як тільки ми з нею познайомилися. І після нашого з нею першого сексу, я почав потихеньку натякати їй про моє бажання випробувати з нею анальний секс. Але вона весь час віджартовувалась. Так тривало досить довго, але на швидкий результат я не розраховував. Це сталося через шість років.
І так, зараз все розкладемо по поличках. Оральні ласки у нас сталися досить швидко – з третього тижня. Я думав про це, і коли вигорів момент, і я спробував – дружина мало не розбудила всіх сусідів. За її словами, такої насолоди вона ще ніколи не відчувала. Я був гордий собою! Через тиждень вона зробила те саме зі мною. Ми були новачками в такому різновиді ласк і вчилися, буквально, один у одного. Часу на це в нас на той час вистачало. Тепер, дружина призвичаїлася, робить мінет чудово!
Через деякий час оральний секс для нас був поєднаний з тиском моїх пальців на задню стінку вагінального отвору. Моїй дружині це починало подобатися – і я зрозумів – час діяти. Хочу помітити, що в мене не виникало почуття гидливості чи огиди, анал прямо манив мене. Але питання чистоти отвору, звичайно, турбувало мене. У мене виник план – помити його самому. І ось коли моя дружина приймала душ, я напросився до неї потерти спинку - і в результаті, як міг, помив анус. Дружина, звісно, ​​здогадалася, але нічого не сказала.
Я набрався хоробрості, випив пару келихів вина і почав пестити свою дружину. Потім перевернув її на живіт - і почав ласки від потилиці до куприка. Потім знову починав спочатку, але з кожним разом опускався все нижче і нижче ... до сідниць. Все це дійство мене самого дуже збудило. І ось, тепер усю свою увагу, я направив до її сідниць - пестив їх близько десяти хвилин. Але, як тільки мої губи опинялися біля анального отвору – він автоматично зачинявся. Я перевів усе це в гру – дружині треба було звикнути до цього. І згодом, мій язик таки потрапив у бажане місце. Моя ловила кайф. Нагулявшись з її шоколадкою, приступив до орального отвору. Я намагався не поспішати – такий вид ласки у нас тривав близько півроку.
Одного разу, пестячи її клітор, масажував долонею її анальний отвір. Я почав обробляти анал змазкою, дружина при цьому зовсім не чинила опір і всією своєю поведінкою стимулювала мене продовжувати. Обробив я анус, на жаль, лише зовні – він рефлекторно закривався при моєму наближенні. Був момент, коли ми займалися оральним сексом у позиції «96», її думки від ануса були далекі, і я засунув свій вказівний палець у такий бажаний шоколадний отвір. Дружині не сподобалося, і ми перейшли до класичної пози сексу. Але головне, результат був - і партнерці було не боляче, а це вже результат!
Потім, при сексі, ми вже рідше, але все-таки поверталися до анальних пестощів. Добре виходило, після випитого алкоголю двома, коли ми розслаблялися і віддавалися один одному повністю. Особливо дружині подобалося, коли я пестив анус і трохи проникав в анальний отвір, дражнячи її, але всі спроби поміняти палець на член - виявлялися болючими для неї. Я думаю, це було через те, що мало змазки потрапляло до середини. Так тривав ще рік. Але, були зміни - дружина була більш розслабленою за будь-яких анальних пестощів, дозволяла запускати в шоколадку палець на всю довжину. Але член впускати відмовлялася - їй було боляче - і на цьому все закінчувалося.
Через деякий час я став поєднувати кунілінгус з ласками анального отвору, хотів, щоб у її свідомості залишалися тільки приємні відчуття. Такі спроби закінчилися кроком уперед – тепер я міг засунути туди два пальці. І дружина почала отримувати від цього своєрідне задоволення. Так, через кілька оргазмів, дружина була не проти спробувати анальний секс, але анус не впускав член, і через деякий час, так і не дочекавшись, він падав.
Перед цим сексом ми не спали разом майже тиждень, так що хотілося дуже. Випили вина, дружина поставила рекорд у оргазмах – двадцять разів. Так, я мачо, люблю, коли їй добре, і створюю для цього всі умови. Але зараз не про це. Я отримав один оргазм, дружина від члена – сім, а від ласк – тринадцять. Вийшло! Я міняв ласки клітора на ласки ануса. Вона змогла розслабити анус повністю - лід рушив! Шоколадний отвір тік від змазки, мої три пальці були в анальному отворі, дружина рухалася на шляху до оргазму. Особливо їй подобалося, коли пальці в анусі та кліторі були одночасно, і рухалися в одному ритмі. І я наважився. Дружині було вже все одно - вона літала в хмарах насолоди. Поставив її у позу рака, сам став ззаду. Потроху, потихеньку почав вводити в її анус член. Я не поспішав – боявся заподіяти їй біль, доклав усіх зусиль, щоб рухи були плавними, повільними та не швидкими.
Хочу відзначити, що рухами керувала дружина, сама насаджується на член, а я ніби підхоплював її рухи - ми зливалися разом. Анальний отвір заковтнув мій член повністю. Не можу сказати, що я отримав від анального сексу величезне задоволення, але сама думка про те, що я нарешті отримав бажане - доводило мене до оргазму. Біль дружина не відчувала. Анальний секс був у нас не довгий, тому що змазка закінчувалася (всмоктувалася). Я отримав насолоду від того, що отвір вузький, і було сильне тертя. Я скінчив. Дружина відзначила, що моя сперма здалася їй, якщо не окропом, то дуже гарячою. Такий був наш перший досвід анального сексу.
Хочу дати Вам поради, якими Вам слід скористатися при першому анальному сексі:

 1. Для успішного анального сексу свою партнерку слід підготувати. Поспішати і тиснути на неї у цьому питанні не слід. Звісно, ​​винятком є ​​дівчата легкої поведінки.
 2. Треба довіряти один одному, мати стовідсоткову впевненість у чистому анальному отворі.
 3. Не поспішати. Партнерка не повинна відчувати, що головною метою є її попка.
 4. Перед аналом слід обом розслабитися. Можна скористатися алкоголем.
 5. Все поступово. Спочатку дівчина має отримати оргазм від традиційного сексу та пестощів. Це допоможе їй віддатися Вам повністю, впустити Вас у всі отвори.
 6. Перед анальним сексом скористайтеся «римінгом», тобто принесіть партнерці максимальне задоволення - попестивши її шоколадку. Це додасть їй упевненості.
 7. Пам'ятайте – дівчина отримує задоволення не від рухів в анусі, а від стимуляції шоколадного отвору. Рухи не повинні бути сильними та глибокими.
 8. Не забувайте про змазку – робіть перерви кожні двадцять поштовхів за раз. Інакше Вашій партнерці буде боляче.
 9. Показати дівчині, що Ви статевий велетень краще під час традиційного сексу. Так як тривалість анального сексу не повинна перевищувати п'яти хвилин.
 10. Рухи повинні бути повільними та плавними, без різкості.
 11. При анальному сексі бажано використати презерватив. Винятком можуть бути ті партнери, які не мають лівих статевих зв'язків; і у Вас двох немає кровотоку. Не забувайте після анального сексу старанно вимити член. Це плюс для мінету.
 12. Не вчіться займатися анальним сексом, дивлячись порно фільм. Це кіно, вони монтують, багато залишається за кадром. Порно фільм – це не навчальний посібник.
 13. Якщо Ваша партнерка відчула найменший біль – негайно припиніть. Найкраще на сьогодні спроби зайнятися анальним сексом припинити. Насамкінець, помасажуйте їй анал язиком, щоб залишити максимально добрі спогади.
 14. Не думайте, що перші спроби зайнятися аналом викликають захоплення у партнерки. Головне, бути делікатним, обережним та наполегливим.
 15. Після риммінгу поцікавтеся у неї – чи не проти вона, щоб Ви кінчили їй у попку.
 16. Найкращою позою для анального сексу є поза «ембріона». Також, вибір пози для аналу Вам допоможе перегляд фільмів.
 17. Приділяйте більше уваги партнерці. Будьте ніжнішим і уважнішим, ніж зазвичай.

Отже, не сподівайтеся на швидкий результат. Будьте готові до того, що фінал може не відбутися.