У практиці БДСМ пані (вона ж домінатрікс) віддає команди або накази, підпорядковує собі рабів (сабміссівов) і точно знає, чого хоче. Які саме це команди, залежить від домовленості обох сторін. У домінатрікс немає спільних вимог. До першої БДСМ-сесії з пані вона повинна запитати вас про межі допустимого і переваги. Сказане вами обов'язково вплине на те, наскільки сильно вам сподобається сесія.

Команди домінатрікс-важлива частина сесії

Багато хто думає про те, що домінатрікс займається сексом зі своїми рабами та віддає команди під час нього. Насправді в професійних відносинах між домінатрікс і сабміссивом секс є скоріше винятком. Майже завжди акцент робиться на інших речах, таких як приниження або віддача наказів. Буває так, що домінатрікс може спонукати рабів і рабинь до мастурбації за допомогою команд, але сама вона не стає сексуально активною.

Якщо накази не виконуються, це може призвести до покарання. Іноді раби навмисно не підкоряються наказам, щоб пані була змушена застосувати покарання. Однак у більшості випадків накази вже є достатнім покаранням, оскільки вони є діями, які можуть принизити слухача.

Невиконання наказів тягне за собою наслідки. Якщо раб розуміє, що команда виходить за рамки його можливостей і не бажає її виконувати, він може використовувати безпечне слово. Це негайно завершить або перерве сесію, і команду не потрібно буде виконувати. На наступній сесії домінатрікс буде обережна, щоб не допустити повторення такого роду команд.

Популярні накази

Помірність

Наказом про утримання, який домінатрікс дає своїм сабміссівам, вона домагається того, щоб під час наступного сеансу сексуальне бажання було ще сильніше, а підкоряється відчував муки. На чоловіка нерідко надівається пояс вірності, завдяки якому у нього не буде можливості таємно задовольнити себе.

Облизування ніг або взуття

Дуже популярна команда у домінантів-лизати ступні або черевики. Не обов'язково повинен бути фут-фетиш, головне — принизливий жест. Якщо покірний фетишист або фетишист, фактор задоволення буде вищим.

Оральний секс

Залежно від зв'язку між домінатрікс і сабміссивом може використовуватися кунілінгус по команді. Для цього часто використовують спеціальні секс-меблі, де голову підкоряється розташовують так, щоб домінатрікс могла сидіти прямо на отворі зверху, а її інтимна зона перебувала над особою сабміссіва.

Переодягання і на публіці

Ця команда стосується лише рабів-чоловіків і означає, що домінатрікс і раб виходять на вулицю разом. Сабміссіва фемінізують, одягаючи в жіночий одяг, що може бути дуже незручно для нього. Коли домінатрікс віддає наказ вийти на вулицю в обраному вбранні, раб повинен підкоритися. Зазвичай пані йде за ним, щоб контролювати його приниження. Але також можливо, що домінатрікс відбирає одяг Свого раба і змушує його йти додому в жіночому одязі після сесії.

Туалетне рабство

Туалетний раб може перебувати в розпорядженні домінатрікс тільки в тому випадку, якщо він готовий приймати урину орально. В такому випадку сабмісив повинен служити туалетом за наказом. Зазвичай домінатрикс мочиться прямо у відкритий рот, після чого сечу необхідно проковтнути. У більш щадному варіанті сеча потрапляє тільки на тіло, рабу дозволяється змити її тільки вдома.

Існує безліч команд домінатрікс, які завжди залежать від індивідуального підходу і готовності сабміссіва. Зазвичай кількість різних команд збільшується в певний момент, коли виникає більш тісний довірчий зв'язок і Домінантка може оцінити, що саме подобається сабміссіву.

 

Автор: Григорій Лагшмівар