Удевушки повязка на глазах, а парень ее целует в ухо - картинка

Прелюдія допомагає чоловікові та жінці вивчити один одного, налаштуватися на потрібний лад перед інтимною близькістю. Але деякі партнери нехтують нею, одразу переходять до статевого акту, чим позбавляють себе задоволення.
Так, прелюдією можна насолоджуватися, можна отримувати від неї незабутнє задоволення. Щоб досягти цього, партнерам варто дотримуватися деяких рекомендацій.

Ніякого поспіху

Він взагалі є поганим помічником. Щоб збудитися, і чоловікові, і дамі потрібен якийсь час. Потрібно діяти повільно, контролювати кожен свій жест. Важливо, щоби погляд, дотики, ласки були продуманими, своєчасними.

Говорити

Говорять, що жінки люблять вухами. Але не варто думати, що компліменти не подобаються чоловікам. Молодий чоловік буде радий теплим словам, тому варто їх вимовляти. Робити це потрібно впевнено. Голос має бути лаконічним. Важливо цікавитись у партнера, чого йому хотілося б, і виконувати це. Не варто забувати і про ніжні, пристрасні поцілунки.

Бути щирою

Симулювати оргазм дівчина може. Часом представниця прекрасної статі робить це настільки впевнено і вміло, що чоловік не помічає каверзи. А ось зобразити інтерес до прелюдії, якщо його немає, неможливо. Тому жінці слід відкрито демонструвати свої почуття, бути розкутою. Таку щирість партнер оцінить, захоче продовжити розпочату гру, але вже у ліжку.

Девушка на кровати с повязкой на глазах, а парень целует ее в ухо - картинка

Прелюдія складається не лише з дотиків

За допомогою тактильного контакту можна вивчати тіло обранця, можна знайти точки, які слід пестити, щоб доставити йому насолоду. Але не варто забувати про те, що завести чоловіка можна і тим, щоб змусити його чекати ласку. Наприклад, можна сісти до нього ближче, почати ледь торкатися його губами, щось шепотіти на вухо. Подібні ненав'язливі дії збуджуватимуть партнера навіть сильніше, ніж дотики.

Забути про минулий досвід

Щоб прелюдія приносила задоволення, була на радість партнерам, необхідно експериментувати. Слід щоразу по-новому пестити партнера, вносити у прелюдію щось нове, виявляючи обережність. Подібна гра буде цікава чоловікові та жінці, вона ніколи їм не набридне.
Варто пам'ятати, що прелюдія не є послугою. Партнери не повинні ставитись до неї байдуже, холодно. Якщо вони прикладатимуть зусилля, намагатимуться доставити насолоду один одному в процесі, то їхнє інтимне життя наповниться фарбами, стане яскравим і цікавим.