Секс: что о нем почти никто не знает - картинка 1

Секс у суспільстві перестав бути табуйованою темою. Люди вільно про нього говорять, обговорюють якісь моменти, діляться досвідом, обмінюються інформацією. Здавалося б, що за такого розкладу не може залишатися жодних таємниць та секретів, що стосуються інтимних тем.
Але практика показує, що якісь речі, факти про інтимну близькість замовчуються. Таких можна навести кілька.

Секс не завжди включає оргазм

Багато хто впевнений у тому, що кульмінацією сексу має ставати оргазм. Але насправді все не так. Людям потрібен статевий контакт, щоб зблизитись з партнером, щоб відчути прихильність до нього, щоб зміцнити з ним зв'язок. Інтим повинен дарувати приємні відчуття, а не закінчуватись неймовірним оргазмом. Якщо вірити в останнє, в те, що без оргазму статевий акт не можна вважати таким, що вдався, то можна заробити статевий розлад на нервовому грунті.Секс: что о нем почти никто не знает - 2

Деякі не можуть фантазувати про секс

Вважається, що сексуальні фантазії є у ​​всіх. Так, багато хто може навіть розповісти про них. Але є 10% людей, які взагалі не думають про секс, не мріють, не уявляють нічого. І патологією це не є.
Ерогенних точок на тілі багато
Не варто думати, що вони знаходяться лише у сфері статевих органів. У всіх людей є чутливі місця на тілі, пестячи які, вони збуджуються. Важливо тільки знайти їх, щоб внести різноманітність в інтимне життя, щоб почати отримувати більше задоволення від сексу.

Жіночий потяг пов'язаний із циклом

Під час овуляції, за кілька днів до неї та після у жінки бажання посилюється. Пов'язано це з природою. Здатність завагітніти є тільки у дівчини, також у неї є інстинкт розмноження. Імовірність зачаття стає високим під час овуляції, через що панночка і хоче сексу сильніше, ніж зазвичай.

Секс може бути довгим

Багатьом здається, що швидкий секс не є якісним. Але насправді у нормі статевий акт триває близько 8 хвилин. Якщо протягом цього часу проблем не виникає, то не слід замислюватись та турбуватися. У партнерів є здоровий інтерес один до одного, важливо тільки щоб вони отримували задоволення від спільного перебування.

Секс: что о нем почти никто не знает - картинка 3

Кохання не визначає якість сексу

Дуже важлива сексуальна сумісність для того, щоб інтим був якісним, щоб він приносив задоволення. А емоційна прихильність до якості сексу ніяк не впливає. Навіть найулюбленіший партнер може не сподобатися у ліжку.
Усі ці твердження правдиві, реальні. Їх просто не згадують у розмовах, побоюючись, що оточуючі не так щось зрозуміють, вважатимуть це маренням.