Парень лежит на кровати, а девушка обиженная сидит рядом - картинка

Серйозні стосунки між чоловіком та жінкою не можна уявити без інтимних стосунків. Інтимна близькість дозволяє партнерам добре пізнати одне одного, висловити свої почуття, показати свою пристрасть.
Особливо корисний секс, якщо у парі виникли проблеми у стосунках, почастішали сварки. Що ж дають у такій ситуації заняття сексом? Про це буде розказано далі.

Секс нейтралізує негатив

Негативні емоції, які відчувають люди під час сварки, можуть перетворитися на сексуальну енергію. Для цього партнерам потрібно лише почати загравати один з одним, зайнятися сексом.

Секс – це позитив

Якщо партнери втілюють свої сексуальні фантазії, то вони з'являються грайливий настрій, а він відволікає від роздратування, викликаного сварками і конфліктами. Секс є ще й фізичним навантаженням, а під час нього виробляється гормон щастя, що змушує людей радіти, посміхатися, а не сумувати та сваритися.

Секс дозволяє забути про сварку

Після завершення статевого акту у партнерів не буде ні бажання, ні сил згадувати, через що вони посварилися. Вони просто забудуть про проблему, отримають гарний настрій.

Секс зближує

Коли партнери бачать один одного оголеними, створюється атмосфера довіри. Люди розуміють, що вони близькі, оскільки можуть показати недоліки свого тіла одне одному, не боячись почути на свою адресу щось невтішне. Під час інтиму чоловік і жінка пробують щось нове, дізнаються про переваги один одного, а це робить їх ближчими у духовному плані.
Від інтиму не варто відмовлятися навіть у випадку, якщо між партнерами стався серйозний конфлікт. Інтимна близькість дозволить знайти взаєморозуміння, вирішити проблему і не віддалитися один від одного.