Отже, уявляю методику "соси-бавовна-скользи-стисни" від Purple Haze. Він розповів, що коли служив в армії за кордоном, познайомився з повією, яка смоктала описаним нижче способом, і це був найкращий Мінет в його житті. Заінтригована, я витягнула з нього деталі, спробувала все це на практиці, а потім повернулася до мого новоявленого гуру за більш глибокими знаннями. Випробувавши цю техніку на повному ентузіазму піддослідному кролику, я з усією відповідальністю заявляю: вона змусить чоловіка втратити свідомість.

Керівництво до дії

Перш за все, вивчи напам'ять нову мантру: "ритм і зволоження". Я повторю, тому що перебільшити важливість цього фактора неможливо: ритм-і-зволоження, ритм-і-зволоження.

Приступай до освоєння техніки з терплячим партнером. Мій партнер відноситься до цієї категорії і, тим не менш, спочатку мої експерименти його, м'яко кажучи, приводили в подив. Але без тренування не обійтися і, сподіваюся, твій чоловік, як і Мій, з радістю погодиться піддатися випробуванням.

Він повинен бути збуджений. Добийся цього будь — яким способом, який тобі подобається: хочеш — засунь йому в ширінку ступню, бажаєш поелозь дупою по його колінах, годиться все. Головне — для того, щоб ти могла почати, у нього повинен стояти хоча б наполовину.

Згадай мантру: ритм-і-зволоження. Так що, якщо гидуєш поплювати собі на долоньки, то спасибі, але вибач, ти вільна. Обслинять його весь, від отвору на голівці та до самих яєць. Він повинен бути дуже вологим. Вози мовою навколо підстави, чмокай ротом навколо головки. Колекціонерам ароматизованих мастил зараз саме час скористатися запасами. Коли він дійде до кондиції, починай свою арію.

Я працюю в темпі "смокчи-бавовна-ковзай-стисни", повністю зосередившись на голівці члена. Стовбур члена залучений в дуже невеликій мірі, лише як місце, де я перехоплюю член з однієї руки в іншу. Отже, поклавши одну руку біля основи члена, стисни губи колечком навколо головки і смокчи, як ніби смокчеш густий молочний коктейль через вузьку соломинку, туго обертаючи губи по нижньому краю головки для посилення впливу.

Потім, продовжуючи смоктати, мотні головою вгору, член вискочить з рота з характерним легкою бавовною. У ту ж саму мить, коли член виходить з рота, прослизни рукою по всьому члену, від основи до головки. При цьому, як тільки рука починає рух, на її місце відразу ж лягає друга рука. Ковзай, щільно стискаючи член, до тих пір, поки він не вискочить з долоні, і тоді відразу назад в рот. Смокчи-бавовна-ковзай-стисни, як ніби намилювати та змиваєш ротом і руками, до тих пір, поки він не забуде, як його звуть.

Тонкощі

Пам'ятай: ефективність техніки забезпечується поєднанням роботи рота і рук, найкраще, що дають ці різні відчуття, комбінується в їх тандемі. Звертай увагу на нюанси реакції партнера: всі чоловіки різні, і у кожного свої особливо чутливі точки.

Я користуюся обома руками, працюючи вологими та слизькими долонями, але можна обійтися і однією.
Рух руки має бути "скругляючим", що нескладно, якщо закликати на допомогу здоровий глузд. Коли ти ведеш руку вгору, ти не просто смикаєш їй уздовж члена. Я хочу сказати, що стискати треба міцно, але ніжно, адже у твої завдання не входить зробити йому боляче (ну, в мої завдання це точно не входить). Отже, коли ти ведеш рукою по члену від низу до верху і пальці досягають головки, швидко і щільно стисни кулак трохи сильніше, дай йому секунду або дві, щоб відчути вологу поверхню долоні, що обернулася навколо його члена, а потім вислизнути з твоїх пальців.

Візьми пивну пляшку, стисни горлечко рукою і ковзай вгору. Уяви собі, що ребристий верх — це головка члена. Тобі треба максимізувати поверхню зіткнення члена з твоєю рукою. Для цього, замість того, щоб продовжити просто підіймати руку, зімкни пальці, округли долоню, збери її в жменю і накривай головку зверху. Можу додати, що якщо при цьому ти ще будеш рухом великого пальця прослизати по отвору в голівці члена, у відповідь Ти почуєш щасливий "ах" на кожному такті.

І не збивайся з ритму. Працюй розмірено, не забувай, що все постійно має бути дуже вологим. Повір, багато часу це не займе.

 

Автор: Григорій Лагшмівар