Вібратор-масажер для дорослих – найпопулярніша інтим-іграшка. Вібромасажер для сексу можна використовувати перед сексом, після нього, а також під час сполучення. Це чудовий пристрій для масажу будь-яких місць та мастурбації. Тепер купити вібро-іграшки для жінок та чоловіків можете онлайн по всій Україні – у Харкові, Львові та інших містах.

Вібромасажери для сексу в асортименті інтернет-магазину Лав Шоп

Вироби використовують для стимуляції клітора, піхви, яєчок, анусу та пеніса. Іграшка виконується з приємного на дотик матеріалу. Більшість моделей не бояться води і мають малу вагу, що дозволяє використовувати їх у душі та у відрядженнях.

Як застосовувати інтимний вібромасажер

Використовувати виріб можуть одиночки будь-якої статі та віку, а також пари. У секс-шопі Love Shop є також спеціалізовані жіночі та чоловічі вібратори. Їхня звичайна кількість в упаковці – одна штука, але в деяких наборах є додаткові насадки. Колір та інші характеристики можна вибирати.

Смарт-вібромасажер для сексу

Така інтим-іграшка керується за допомогою смартфона із встановленою на нього спеціальною програмою. За допомогою пристрою можна виконати масаж інтимних зон, так і інших частин тіла. Різні моделі відрізняються за розміром та типом батареї, режимів вібрації в них налічується до десяти і більше.

Інтимний вібромасажер-мікрофон

За формою іграшка нагадує мікрофон, але його дизайн, діаметр та довжина можуть бути різними. Є моделі з дуже сильною вібрацією, виробами з насадками для масажу простати або клітора. Існують також невеликі точкові вібратори та іграшки з підігрівом.

Вибрати вібромасажер для сексу

Замовити вібромасажери для своєї колекції, недорого можна у Києві, Дніпрі та Одесі.
Перед тим, як зробити покупку вібромасажера для сексу, ознайомтеся з відгуками на сайті. Ось що пишуть клієнти магазину про нас:

  • швидка доставка;
  • гарантія на весь асортимент;
  • різноманітність вібраторів та інших інтим-товарів;
  • інформація, як користуватись, є в інструкції до виробу;
  • вигідні ціни та солідні знижки.

Купити інтимний вібромасажер для сексу можна в інтернет-магазині, за адресою: www.love-shop.kiev.ua.