Все про сексуальні фантазії чоловіків

Якось вчені з'ясували, що в середньому у чоловіка буває до шести сексуальних фантазій на годину. Це може бути як "Домальовування" жіночих ніжок під спідницею, так і сценки, як з порнофільму. Вважається, що чоловічі еротичні мрії набагато різноманітніше, ніж наші... Прочитавши про їх таємні бажання в жіночому журналі, іноді ми забуваємо перевірити, чи дійсно партнер хоче спробувати в сексі що-небудь"отаке"? Про що ж мріють наші чоловіки насправді?

Позаду кілька днів вивчення форумів і секс-енциклопедій. Я катувала власного чоловіка, брата і його друзів (колег на роботі питати посоромилася) про їхні фантазії. Ох, і важкий час мені довелося пережити, все-таки важка робота — розговорити чоловіків! З непроникним виглядом я намагалася переконати "піддослідних", що проводжу розслідування в благих цілях і що їх імена та особисті дані розголошуватися не будуть. Дуже багато виявилися міцними горішками та взагалі заперечували, що у них бувають будь-які фантазії. Чоловік мовчав як партизан, швидше за все, думаючи, що ці питання – із секретом і що при першому зручному випадку я йому пригадаю все його «мрії». Ці кілька днів він дивився на мене як на ворога народу і не схвалював мого прагнення залізти в чужі голови, навіть з робочої необхідності.

Колись сексуальні фантазії вважали ознакою якогось душевного захворювання і вивчали їх саме з такої точки зору. Але дуже скоро вчені прийшли до висновку, що еротичні мрії – це демонстрація потреб людини, нехай не завжди усвідомлених.

Паличкою-виручалочкою стали анонімні опитування в інтернет-форумах. Відповіді були найрізноманітнішими і, як правило, схожими на ті, що я почула від знайомих. Серед опитаних траплялися і такі, хто відверто заявляли, що фантазують про "секс з японкою і француженкою одночасно". Однак більшість зізналися мені, що всі ці стандартні уявлення про фантазії — нісенітниця.

Я прийшла до висновку, що велика частина еротичних мрій, які приписують кожному чоловікові, не так вже й цікаві їм.

Отже, десять найпоширеніших на думку вчених і сексологів сексуальних пристрастей сильної половини людства в області сексу і думка самих чоловіків з цього приводу.

Фантазія №1: У ліжку з Мадонною

Я не думаю, що вам це сподобається. Займаючись любов'ю з тобою, він уявляє собі Брітні Спірс, Кайлі Міноуг, Бріджит Бардо або Анджеліну Джолі. Секс зі знаменитостями та малознайомими красивими жінками – номер один у всіх рейтингах чоловічих фантазій.

Однак самі представники сильної половини людства часто говорять, що це — міф. Чоловіки не такі інопланетяни, вони відчувають себе, так само як жінки, і більшості з них достатньо сексу з однією жінкою. "Якщо ти її вибрав, значить, вона тебе влаштовує, а мрії про інших — навіщо?"- кажуть вони.

Фантазія №2: Багато — не мало

Дві або більше жінок абсолютно різної комплекції, кольору і національності пестять і «люблять» тільки його одного. Сюди ж, напевно, можна віднести і фантазію про груповий секс зі зміною партнерів.

Цю мрію складно назвати міфом: для любителів сексу з багатьма партнерами працюють свінг — клуби, безліч чоловіків розвішують на сайтах знайомств оголошення про пошук "двох подруг". При цьому сорок п'ять відсотків опитаних зізналися, що на задоволення кількох жінок їх просто може не вистачити. Що ж стосується групового сексу, то більшість чоловіків-власники та навряд чи витримають "перегляд порнофільму" за участю коханої дівчини. Так що до справи та тут зазвичай не доходить.

Фантазія №3: О, так!

Вважається, що прояви жіночої пристрасті у вигляді криків і стогонів "О, так! Більше!" під час сексу сильно заводять чоловіків. Але виявляється, цього добра їм даром не треба. У них виникає відчуття, ніби вони знімаються в дешевому порнофільмі. А від крику "давай-давай, пронзи мене наскрізь" все бажання взагалі може пропасти. Слово» ще "так і зовсім" обламує", через те, що змушує думати, що партнерці мало і що скоро він прямо в процесі від старанності помре, так і не доставивши тобі бажаного задоволення.

Фантазія №4: Третій — не зайвий

Міф про бажання випробувати ексгібіціонізм — теж досить поширений. Зізнатися, я і сама була впевнена, що багато чоловіків хотіли б займатися сексом на очах у сторонніх.

Виявилося, що навіть ті, у кого бувають такі фантазії, не бажали б займатися любов'ю зі своєю дружиною публічно в реальності. Пояснювали ревнощами. Можливо, справа ще в тому, що на практиці все не такі сміливі, як в мріях.

Фантазія № 5: з іншого боку

Кажуть, чоловікам подобається анальний секс. Це справді досить поширене бажання. Але і тут є винятки. Багато хто вважає такий вид сексу»брудним". Решта ж просто посоромляться тобі це запропонувати. Я з'ясувала, що існують і такі чоловіки, які відмовляться, навіть якщо нових відчуттів захочеш ти.

Для анального сексу потрібно, щоб чоловік був розкутий і впевнений в собі, а це, на жаль, зустрічається не так вже й часто. А ще, як не смішно, є ті, які бояться, що таке ж "задоволення" їм може запропонувати жінка, озброєна іграшками з секс-шопу…

Фантазія № 6: гума та латекс

До речі, про іграшки. Чоловікам приписують любов до всякого роду незвичайних аксесуарів.
Вони не проти провести час з гумовою подружкою замість справжньої та оргазмують побачивши жінки в білизні з секс-шопу. Такі прагнення у наших підступних спокусників справді зрідка виникають, проте абсолютно точно не дотягують до статусу лідируючої сексуальної фантазії.

Фантазія № 7: Ласкавий і ніжний звір

Ще одна спростована моїми дослідженнями фантазія — виникають в голові чоловіка садомазохістські сцени. Чоловіки, адже по суті своїй – дуже навіть ласкаві тварини та ні за що на світі не заподіють біль своїй другій половинці.

Зазвичай вони абсолютно не приходять в захват від сексу із застосуванням грубої фізичної сили. А вже якщо марить в стилі садо-мазо, то частіше уявляють себе не насильником, а рабом в руках чарівної, але жорстокої пані, що змушує виконувати будь-яку її примху.

Фантазія №8: У гамаку

Секс в незвичних умовах може закрутити голову кожному другому. Заняття любов'ю на природі, в машині або в сауні, у ванній, в самому розпалі клубної вечірки завжди притягували їх.

Насправді подібних екстремалів і любителів гарячіше – одиниці. Ти б стала займатися сексом в лісі, оголюючись на радість кліщів і комарів? Або в автомобілі на величезній швидкості? Ось-ось. А чому ж ти тоді вважаєш, що твій улюблений став би?

Фантазія №9: їсти в ліжку

Шоколад липкий, а свіжа полуниця здатна забруднити все навколо. На жаль, солодке сексуально тільки в кіно. У реальному житті чоловіки дружно сказали "ні" таким іграшкам. Жоден з них не мріє бути обмазаним варенням. А ось якщо ти принесеш йому перекусити після сексу в ліжко, отримаєш набагато більше подяки.

Фантазія №10: Консьюмерська

Секс з повією дає величезні можливості вибору. Сьогодні руда з пишним бюстом, завтра Худорлява брюнетка.
Але знову ж таки, не такий страшний чорт, як його малюють. Більшість опитаних чоловіків зізналися, що не сприймають такий секс, хоча б через острах підхопити венеричну хворобу. Однак при цьому більш ніж половина з них все ж мали секс з повією, в основному, як вони висловилися, по молодості. І, зауваж, що ніхто не назвав це своєю фантазією!

Звичайно, з будь-яких правил є винятки. Але якщо у твого коханого з'явилися фантазії, які тобі не особливо подобаються, не турбуйся!

Не забувай, що фантазія — це фантазія, а реальність — це реальність. Одна справа мріяти та зовсім інша — робити. Божевільну сексуальну ідею і її реальне втілення найчастіше розділяє глибока прірва.

 

Автор: Григорій Лагшмівар