Для підтримки білизни в ідеальному стані необхідно зберігати, прати і сушити його з особливою ретельністю і увагою. Ваше білизна може бути виконано з мережива, шовку або високоякісної бавовни, але незалежно від його матеріалу при правильному догляді ви помітите, що воно здатне прослужити набагато довше, ніж ви думали.

Після того, як ви поносили білизну, вам захочеться привести його в порядок і підготувати до наступного використання. Насамперед перевірте етикетку по догляду, яка зазвичай вшита в шов. Завжди уважно читайте цей ярлик, перш ніж прати білизну. Ми склали цей список порад, щоб допомогти вам, але завжди дотримуйтесь інструкцій по догляду від виробника.

Чи підходить машинне прання?

Багато людей задаються питанням, чи можна прати білизну в машинці. В цілому, ми радимо прати білизну тільки вручну, щоб зберегти його в ідеальному стані якомога довше. Однак це залежить від типу та якості використовуваних матеріалів, тому обов'язково перевірте етикетку догляду. Бюстьє і корсажі завжди слід прати вручну.

Якщо ви все-таки вирішили прати білизну в пральній машині, ось кілька порад, як завдати мінімальної шкоди матеріалу.

  1. Важливо розділити кольори на білі, темні та вибрати окремі кольори для кожного прання. Ви ж не хочете, щоб ваша біла сорочка після прання стала рожевою.
  2. Перевірте налаштування пральної машини. Найкраще встановити делікатний режим або режим для вовни з низькою температурою води і щадним віджиманням. Чим вище температура, тим більша ймовірність того, що ваші речі сядуть після прання або фарба потече. Найкраще дотримуватися 30-градусного прання.
  3. Періть делікатні речі тільки з такими ж легкими тканинами — залиште джинси для наступного прання!
  4. Бюстгальтери, що підлягають машинному пранню, застібайте на гачки і петлі, щоб вони не заплуталися і не зачепилися.
  5. Помістіть одяг у сітчастий мішечок, призначений для прання, перш ніж покласти його в машину. Без будь-якого захисту кісточки бюстгальтера можуть розірвати тканину і зіпсувати пральну машину, а деталі на нижній білизні можуть зачепитися і порватися.

Як прати вручну нижню білизну і делікатні речі?

Не варто панікувати, якщо на вашому нижній білизні є ярличок, який повідомляє про те, що прати його можна тільки вручну. Це може зайняти трохи додаткових зусиль, але в кінцевому підсумку ручне прання краще підходить для вашої білизни.

Для початку наповніть раковину холодною або теплою (не гарячою!) водою і додайте трохи м'якого миючого засобу або засобу для прання білизни. Дитячий шампунь-відмінна альтернатива спеціалізованому миючому засобу, якщо ви обмежені в засобах. Замочіть білизну приблизно на 10 хвилин, а потім обережно потріть забруднені або брудні місця. Після цього прополощіть білизну в прохолодній воді, поки вода не стане прозорою.

З мереживною білизною слід поводитися дещо інакше, ніж з більшістю інших тканин. Перш ніж прати мереживну білизну вручну, слід витратити час на попередню обробку будь-яких плям. Ви можете використовувати засіб для виведення плям, але не забудьте перевірити, чи підходить він для мережива. Наповніть раковину теплою водою, додайте м'яке мило і акуратно рукою перемішайте білизну. Після прання мереживної білизни можна спустити мильну воду і наповнити раковину прохолодною водою, щоб прополоскати річ.

Як сушити нижню білизну?

  1. Ніколи не кладіть нижню білизну в сушарку! Тепло сушарки руйнує лайкру, спандекс і еластан (саме вони роблять тканину еластичною), що значно скорочує термін служби вашої білизни. Якщо ви випадково пересушити білизну, то можете помітити, що мереживо трохи розпадається.
  2. Не вичавлюйте нижню білизну. Віджимання, навіть ручне, може призвести до утворення складок, які буде важко розгладити. Краще акуратно вичавити зайву воду або провести річ між двома чистими сухими рушниками, щоб видалити надлишки води, а потім дати їй висохнути природним чином.
  3. Сушка на мотузці-це завжди найкращий вибір, коли мова йде про нижню білизну. Повісьте одяг у добре провітрюваному приміщенні, щоб він природним чином висох. Будьте обережні, розвішуючи делікатну тканину-прищіпки для одягу можуть залишити сліди.
  4. Уникайте сушіння білизни під прямими сонячними променями, оскільки з часом вона може знебарвитися.
  5. Якщо ви хочете висушити бюстгальтер, але не маєте багато часу, спробуйте скористатися сушаркою для салату та зелені! Це швидко, ефективно і не зіпсує річ, на відміну від машинної сушки.

Як зберігати нижню білизну?

Якщо ви витратили час на ручне прання та сушіння сексуальної білизни, приділіть ще кілька хвилин, щоб правильно її прибрати. Насправді, ви можете продовжити термін служби нижньої білизни за допомогою декількох способів зберігання.

  1. Модернізуйте ящики. Якщо вам подобається складати нижню білизну, спробуйте викласти ящик для нижньої білизни ароматичним папером для гардеробу. Це не тільки збереже свіжий запах і запобіжить появі затяжок, але ви також можете вибрати більш спокусливі аромати (наприклад, сандалове дерево або жасмин), щоб додатково подражнити партнера. Можливо, ви захочете розпорошити трохи улюблених парфумів.
  2. Використовуйте сумки для нижньої білизни. Мішечки для нижньої білизни чудово підходять для зберігання всіх видів білизни та запобігають появі затяжок або сплутування ваших найулюбленіших трусиків при зберіганні в ящику. Такі мішечки особливо гарні для захисту більш делікатних речей, таких як панчохи та колготки, а ящик для білизни буде виглядати акуратно та охайно.
  3. Повісьте білизну на вішалку. Якщо повісити сексуальну білизну на вішалку, то воно не буде м'ятися і буде виглядати як нове. Якщо матеріал особливо ніжний (шовк, шифон або атлас), спробуйте використовувати м'які Вішалки замість звичайних пластикових. Це особливо корисно для довгих виробів, таких як дитячі долари та сорочки.

 

Автор: Григорій Лагшмівар