Всі товари, придбані в нашому магазині, сертифіковані та повністю відповідають стандартам якості та безпеки. Компанія гарантує надання справної продукції належної якості. У разі виявлення технічних недоліків виробу можна здійснити обмін або повернення.

Як повернути або обміняти несправний виріб

Для повернення необхідно пред'явити товар в упаковці без порушення цілісності та документ про здійснений платіж. Як підтвердження оплати підходять такі документи:

  1. Чек, отриманий під час оплати готівкою в останній момент отримання.
  2. Квитанція онлайн-банку, якщо платіж було виконано шляхом переказу на розрахунковий рахунок під час оформлення покупки онлайн.
  3. Документ, що підтверджує оплату продукції післяплатою через Нову Пошту або Укрпошту.
  4. Електронний касовий чек.

Єдина основа для зворотно-обмінних дій щодо продукції, придбаної на Лав Шоп – виробничий брак. Несправність виробу, що виникла через некоректну експлуатацію або порушення правил зберігання, такою підставою не є. Для повернення або обміну з моменту придбання має бути не більше чотирнадцяти днів. Тому при покупці доцільно одразу оглянути товар з метою виявлення недоліків та пошкоджень.

Обмін

Товар, придбаний у нашому магазині, проходить ретельну перевірку. Ймовірність виробничого браку низька. У поодиноких випадках, коли виріб надійшов із заводською несправністю, компанія гарантує обмін неякісної позиції на інший товар з аналогічними характеристиками.
За відсутності такої самої моделі, покупець може вибрати інший товар, рівнозначний за ціною. У разі, якщо ціна обраної продукції вища за вже сплачену суму, обмін виконується з доплатою. При виборі нової позиції, ціна якої нижча - оплачена сума, що перевищує ціну товару, що купується, повертається покупцю. Доплата можлива тими самими способами, що й за первинного замовлення. Доставка нового виробу замість несправного здійснюється за умов первинної купівлі – оперативно, конфіденційно.

Повернення коштів

При виявленні заводського браку виробу, придбаного на Love Shop, клієнту надається можливість повернути його з повною компенсацією понесених витрат. Гроші перераховуються на розрахунковий рахунок чи картку покупця.

Коли обмін та повернення неможливі

Відмова від придбаного виробу з компенсацією коштів чи заміною на  інший товар можливий лише за наявності заводського браку.
Продукція інтимного призначення підпадає під категорію безвозвратних товарів. Цей захід спрямований на забезпечення інтересів покупців. Love Shop не допускає продаж предметів, що вже використовувалися.
Ознайомитись з характеристиками товару можна на сайті при покупці. У разі потреби можна скористатись консультацією оператора по телефону. Перед оформленням замовлення важливо чітко визначитися з вибором та оцінити колір, розмір, технічні параметри, щоб унеможливити придбання не відповідної моделі.