Цей офіційний документ висловлює бажання офіційного магазину Love Shop (надалі «Продавець») укласти договір електронної купівлі-продажу товару на певних умовах.

Основні визначення

Інтернет-магазин – це сайт, який належить магазину Love Shop та знаходиться в мережі інтернет, що має доменне ім'я https://love-shop.kiev.ua/. Там представлені Товари Продавця, які доступні до продажу, а також умови їх оплати та постачання.
Сайт - https://love-shop.kiev.ua/
Покупець – фізична особа, яка здійснила замовлення на сайті https://love-shop.kiev.ua/
Товар – номенклатура, що має картку на сайті та доступна до покупки.
Замовлення – товари, які покупець додав у кошик і має намір купити, замовивши доставку за вказаною адресою або самовивозом.

Загальні умови придбання

Вирішивши купити товар у нашому магазині, Покупець погоджується з умовами продажу. Якщо він неповнолітній, то повинен негайно покинути цей сайт.
Оферта може бути змінена Продавцем самостійно, він зобов'язаний обговорювати свої дії з Покупцями. Пропозиція набуває актуальності з моменту розміщення на сайті.
Публічна оферта набуває юридичної сили в момент реєстрації Покупця в особистому кабінеті та оформлення замовлення. Договір купівлі-продажу вважається оформленим у момент оплати за товар та видачі покупцю товарного чи касового чека.
Залишаючи свої особисті дані на сайті інтернет-магазину https://love-shop.kiev.ua/ Покупець погоджується з політикою конфіденційності Продавця, що є додатком до договору.

Предмет

Предметом цієї оферти є надання можливості безперешкодно замовляти товар на сайті.
Умова поширюється на всі види товарів, які розміщені в інтернет-магазині.

Реєстрація в системі

Реєстрація в інтернет-магазині https://love-shop.kiev.ua/ є необхідною умовою для замовлення.
При реєстрації Покупець зобов'язаний вказувати точні дані про себе, адміністрація не відповідає за надану інформацію.
Споживачу категорично заборонено передавати особисті дані третім особам. Інакше користувач повинен негайно повідомити адміністрацію магазину.

Порядок здійснення угоди

У продавця номенклатура на сайті має відповідати доступній кількості на складі. У разі відсутності необхідної кількості товару, продавець має право запропонувати аналог.
Якщо оплачене замовлення було анульоване, гроші Покупцеві повертаються тим самим способом, як товар був оплачений.
Після створення замовлення, Покупець повідомляється про спосіб доставки шляхом смс-інформування або на електронну пошту.

Доставка

Способи та терміни доставки, а також вартість вказано на сайті https://love-shop.kiev.ua/. Вони обговорюються та індивідуальні для кожного споживача.
Кур'єрська доставка можлива лише для товарів на території України.
Замовлення вручається Покупцю або третій особі, яка була зазначена при оформленні як контактна особа при пред'явленні паспорта.
При доставці кур'єр зобов'язаний перевірити паспортні дані, щоб уникнути ситуацій із крадіжкою персональних даних.
Покупець, у свою чергу, оглядає та перевіряє товар на відповідність заявленим якостям. Далі він має поставити свій підпис у документах.

Оплата

Ціна на товар може бути нефіксованою, це не стосується вже замовлених та оплачених товарів.
Можлива як передоплата банківською карткою на сайті, так і післяплата також карткою або готівкою кур'єру.
За придбаний товар покупець отримує бонусні привілеї на оплату наступних замовлень, вони зменшують ціну товару.

Повернення

Покупець має право повернути зазначену номенклатуру у разі, якщо він передумав, протягом 14 днів за збереження товарного вигляду та чека.
Несправний товар беззастережно підлягає поверненню. Продавець перевіряє це та протягом 10 днів повертає Покупцеві кошти за товар.

Термін дії

Цей договір вважається укладеним з Покупцем у момент натискання ним кнопки оформлення замовлення та діє до моменту її відкликання.