Анальні іграшки - зображення

Фу! - говорять багато хто щодо анального сексу. Інші ж, навпаки, вважають, що це класно. Вони захоплюються додатковими можливостями, які пропонує область ануса для любовної гри. Любителям анального сексу приємні відчуття від погладжування, полизування і впровадження в задній прохід, їх захоплюють дотики і роздратування передодня ануса під час ласк або коїтусу.

Приблизний рівень прихильників анального сексу оцінений в 50%, проте, їх число, мабуть, недооцінене. Точні дані існують лише по скоєнню анального коїтусу (в ці цифри не включені безпосередньо анальні ігри, які не обов'язково кожен раз закінчуються коїтусом). У зв'язку зі доконаною сексуальною революцією і, відповідно, розкріпаченням суспільства, анальний секс останнім часом став більш популярним. Доктор Вернер Хабермель в 1978 році в своєму звіті про сексуальні стосунки жителів Німеччини навів наступні цифри: 22% жінок і 18% чоловіків мають досвід анального сексу. У своєму пізнішому дослідженні в 1985 році він навів дані, що в два рази перевищували попередні: 53% жінок і 38% чоловіків мали відповідний досвід. Тенденція: рівень продовжує зростати. Однак, незважаючи на вище наведені дані, анальний секс є рідкісною практикою, свого роду родзинкою в особливих сексуальних відносинах.

Для анального сексу потрібен час і готовність, щоб доставити радість партнеру. До анальних відносин слід готуватися так само, як і до вагінального коїтусу. Цьому повинна передувати особлива підготовка, що складається з усіляких ласк (Анілінгус - це ласкава Стимуляція мовою області передодня ануса партнерки або партнера). Знаменита цитата " Поцілуй мене в дупу!"до епохи Середньовіччя сприймалася цілком серйозно. Це було свого роду спонуканням до відповідного акту. Область ануса є вираженою ерогенною зоною. Вона безпосередньо пов'язана з нервовою системою, що передає почуття сексуальної насолоди в мозок і викликає фізичну реакцію. Під час сексуального збудження можна, наприклад, спостерігати почервоніння долонь, колихання крил носа, зволоження піхви і ритмічне скорочення м'язів заднього проходу (констрикція). Сексопатологи Вільям Х. Мастерс і Вірджинія Е.Джонсон найкращим чином довели цей факт. Під час оргазму вони встановили факт ритмічного скорочення м'язів заднього проходу, від двох до п'яти рівно за 0,8 секунд. Чим вираженіше був оргазм, тим сильніше були скорочення. І навпаки, збудження заднього проходу впливає на піхву або пеніс. М'язи промежини з'єднують обидві області і спонукають одну з них в залежності від роду сексуального акту брати участь в хтивих відчуттях.

Навіть якщо під час анального коїтусу клітор і піхву додатково не стимулюються, вони, тим не менш, отримують приємні відчуття від хтивих маніпуляцій в задньому проході. У деяких людей думка про анальний секс викликає неприємні емоції, пов'язані з якимись питаннями гігієни, з боязню різного роду пошкоджень, а також зараження СНІДом. Перше побоювання можна усунути шляхом грунтовного Промивання зовнішніх статевих органів і області ануса або, можливо, клізми. Добре також безпосередньо перед майбутнім актом удвох прийняти ванну. По-перше, це доставляє приємні емоції, а по-друге, створює враження абсолютної чистоти. Що стосується побоювань щодо того факту, що анус здається занадто вузьким для введення в нього статевого члена, то радимо після спорожнення подивитися в унітаз на продукт своєї життєдіяльності. Те, що Ви там побачите, як мінімум такого ж обсягу може поміститися назад. Крім того, еротичні анальні ігри не обов'язково повинні завершуватися коїтусом. Стимуляція області ануса мовою або введення пальця мають свою дію. Ризик зараження СНІДом під час анального сексу, звичайно ж, значно вище ніж при вагінальному статевому акті, оскільки контакт органів більш тісний, а роздратування більш сильне. Внаслідок цього можуть утворитися крихітні рани на сфінктері і пенісі.

Однак постійних партнерів ця небезпека навряд чи очікує, так само також, як і в разі застосування презервативів під час акту (особливо обережні натури можуть використовувати суперміцні презервативи для анального сексу). Обійти всілякі ризики і страхи можливо також шляхом застосування допоміжних засобів. Пропозиції по придатним для анальних розваг засобів великі. На будь-який смак і для будь-яких вимог знайдеться що-небудь підходяще. Вся програма подібної продукції підходить в однаковій мірі як для чоловіків, так і для жінок. Велика гамма засобів пропонується для проведення самостійних ігор, але також і для партнерських взаємин. Почнемо ж опис з класичного вібратора, який і без насадок підходить для анальної стимуляції. Сам вібратор має маленький розмір і вузький діаметр. Стандартний вібратор легко можна доповнити спеціальними насадками, наприклад, ніжно лоскотливими щіточками з м'якої гуми або довгими, рифленими або спіралеподібними наконечниками. Ці моделі кращі для початківців, оскільки їх введення не становить труднощів, а також тому, що вони створюють чутливість і об'ємні відчуття в області заднього проходу. Існує ряд спеціальних анальних вібраторів, побачивши яких легко можна вгадати їх призначення. Наприклад, Свинка: оригінальний вібратор нового типу для незабутніх розваг з лоскотить головкою, з збудливими борозенками і розбурхують горбками.

Його хвилююча форма це щось особливе. Перш за все, це восьмисантиметровая довга, вузька насадка з борозенками, яка самостійно досліджує найвужчі і таємничі області. Знаючи той факт, що при початковому введенні вібратора можуть виникнути неприємні, а часом хворобливі відчуття, творці анальних вібраторів сконструювали багатоступінчасті прилади. Якщо при введенні гладкий довгий наконечник проник всередину, то наступний більш товстий ребристий відрізок входить автоматично. А коли це приносить задоволення і повне розслаблення, то виникає потреба і готовність для введення самої товстої частини вібратора. Для систематичного тренування і дилатації (розширення) кільцеподібної мускулатури заднього проходу передбачені спеціальні розширювачі, що продаються під назвами "Порокс", "Анальний впроваджувач", "Бочка" і "Лоскотунчик". Найпростіші і маленькі моделі виконані з м'якого і гладкого латексу, їх розмір становить 10 сантиметрів в довжину і 2 сантиметри в діаметрі. Потовщена основа запобігає можливому потраплянню розширювача в більш глибокі відділи ануса і одночасно служить рукояткою для мануального введення. Багато Анальні насадки одягаються на таке потовщене підставу і можуть супроводжувати вас під час роботи вдома за письмовим столом або в домашній майстерні.

Деякі після введення тренажера в анус одягають щільно обтягуючі штани, що дозволяє їм виходити на вулицю, їздити за кермом автомобіля і безперешкодно виконувати домашню роботу. Це спонукає здійснювати тренувальні рухи за допомогою скорочення і розслаблення м'язів тазового дна. Такі вправи сприяють готовності і розташуванню до анального сексу, виникає неприборкане бажання до вчинення реального акту. Фантастичним ефектом володіють тренажери, що надуваються за допомогою гумової груші. Їх вихідний розмір невеликий, тому при введенні в анус Розширювач навряд чи може доставити неприємні або хворобливі відчуття. Усередині Розширювач приймає потрібний обсяг, а при необхідності видалити тренажер можна також дивно просто, як і ввести. Подібні прилади пристосовані до фізіологічних особливостей сфінктера, який охоче і безперешкодно виводить з організму шлаки, а точніше кал. Деякі такі пневматичні розширювачі додатково забезпечені вібромотором: після введення в анус Розширювач за допомогою невеликого насоса надувається до необхідного обсягу, і тільки потім виникають хвилюючі вібрації. Засоби, передбачені для анального сексу, можна легко визначити по їх широкому основи або по поперечному клапану на рукоятці. Завдяки цьому не відбувається небажаного потрапляння окремих частин або всього пристрою в анус.

Справа в тому, що кишечник людини дуже довгий, пряма кишка в дійсності не є прямою, а утворює кілька вигинів, розташованих в області крижів і промежини. Внаслідок цього предмети можуть цілком провалюватися всередину. Якщо така неприємність, незалежно від того, хочеться вам чи ні, слід довіритися лікарю і відверто проінформувати його про втрату. Лікар не буде недовірливо і здивовано оглядати нещасного пацієнта. Він знає, що такі речі трапляються, навіть частіше, ніж ми можемо собі це уявити. Хірурги університетської клініки в Гамбурзі протягом п'яти років витягли з кишківників пацієнтів три масажера, два штучних члена з щільної гуми, три балончика зі спреєм, дві пляшки з-під шампанського, одну пляшку з-під кока-коли, радіолампу, свічку, газету і кульку для гри в бочча (одним кулькою потрібно збити Інші), один м'яч для гри в настільний теніс, держак лопати, ніжку стільця і насадку від пилососа. Зі слів лікарів багатства витончень, по всій видимості, немає меж. Медики з госпіталю Джефферсон в Атланті (США) повідомили про одну 24-річну пацієнтку, що поступила в лікарню з вібруючою пуповиною і доносилися з живота дзижчать звуками. Під час розваги з вібратором вона втратила над собою контроль, коли її охопив оргазм. Маленький вібратор в цей момент провалився в кишечник.

Лікарі під загальним наркозом витягли з пацієнтки предмет її забав. У гетеросексуальних відносинах засоби для анального сексу пропонують нові можливості: тепер жінка може сама увійти в задній прохід свого партнера, або ж чоловік під час вагінального коїтусу може додатково стимулювати область ануса своїй коханці. Для цього призначені спеціальні анальні стимулятори, які кріпляться за допомогою манжетки на статевий член чоловіка. У той момент, коли його орган з плоті і крові здійснює активні рухи в піхву, в задньому проході жінки в тому ж темпі ритмічно рухається вузький Анальний стимулятор. Ще кілька століть тому жителі Азії придумали такий стрижень, що кріпиться за допомогою кільця і шнура, який зберігся в такому ж вигляді, але з приємного для шкіри матеріалу, і до цього дня. Сучасною супер-розробкою в області технологій є електричний Анальний вібростимулятор, що кріпиться таким же чином. З Середньої Азії також були завезені намиста, що представляють собою нитку, на яку нанизані різні кульки. Намиста вводяться в задній прохід, що вже саме по собі приносить задоволення. Почуття екстазу, однак, поступово зростає, коли намиста витягуються з заднього проходу або акуратно, поступово кулька за кулькою або поштовхами або всю нитку на одному диханні.

Самі хтиві відчуття виникають, коли намиста витягуються з заднього проходу в момент настання оргазму. "Абсолютно незвідані відчуття", як говориться в одному рекламному проспекті. П'ять кульок, виготовлених з супергладкого гігієнічного матеріалу, мають різний розмір і щільність. Це доставляє найвище відчуття насолоди при анальної стимуляції. Подібну функцію мають любовні намиста "Бангкок" або "Тай", чиї кульки і нитка виготовлені з литого латексу. На відміну від піхви задній прохід не може виділяти мастило - секрет, що сприяє більш легкому введенню члена або вібратора. Тому любителям анального сексу необхідно заздалегідь запасатися мастильними засобами, які їм в повному обсязі може запропонувати секс-індустрія. Нежирні креми, деякі з добавками ароматичних і розігріваючих речовин, створюють приємні еротичні відчуття.

Пропоновані креми і гелі можна застосовувати при незначному виділенні секрету піхви. І, звичайно ж, не варто забувати про класичне засіб для змащення - вазелін. Це надійний засіб можна придбати скрізь, крім того, він володіє відмінними мастильними властивостями. Правда, вазелін має кілька недоліків. По-перше, він занадто жирний і видалити його можна тільки з милом, а по-друге, від вазеліну можуть залишатися плями на білизні.

Спробуйте, не виключено, що і вам сподобається!

 

Автор: Григорій Лагшмівар