Ерогенні зони жінок - зображення

Для початку нам потрібно визначити, що ж все-таки таке ерогенні зони?!


Зараз дуже багато трактувань даного поняття, ми зупинимося на найбільш поширеній: ерогенними зонами є такі місця на тілі жінки, які при дотику чоловіка губами, руками або статевими органами, викликають приємні сексуальні відчуття.
З одного боку все тіло жінки можна розглядати як область збудження, якщо його пестити губами або ніжно гладити руками. Але з іншого боку, є особливі місця, такі як вуха, щоки, губи, шия, плечі, груди, талія, живіт, статеві органи, які є найважливішими елементами. Вважається, що найбільш ефективними засобами для збудження жінок є мова чоловіка.

Розглянемо кожен елемент в подробиці

Найбільш часто ефект досягається при русі мови по краю вуха. "Гра" з мочкою вуха за допомогою губ/мови теж викликає сильне бажання у жінки. Як показує статистика, жінки, які дозволяють пестити своє вухо, легко збудливі, а прискорене дихання, своєю чергою, є ознакою дуже пристрасної жінки. Однак, існує інший тип жінок, які витримують ласки з вухом всього лише невеликий проміжок часу. Вони, на відміну від першого типу жінок, швидко закінчують дані ласки, повертаються до губ чоловіка і зливаються в пристрасному поцілунку. Якщо вірити статистиці, такий тип жінок важче порушити.

Інша, не менш важлива частина жіночого тіла — це шия. Вона настільки ж чутлива, як і вухо. Найбільш чутлива по лінії від кінця плеча до вуха. чутливим також є простір нижче вуха. Верхня поверхня плечей так само є чутливою, але все плече ніяк не є областю ерогенної зони.

Найважливіший елемент попередньої ласки є, звичайно ж, поцілунок. Чоловік, який його не використовує або використовує недостатньо часто, вважається в очах жінки поганим коханцем. Поцілунок необхідний так само під час сексу, за умови того, що це дозволяє позиція партнерів. Давайте визначмось, що ж взагалі таке поцілунок? Поцілунок дотик людини губами до чого-небудь з метою вираження емоцій, а при сексі для збудження себе і коханої людини. Скільки жінок, стільки та любителів різних поцілунків, комусь подобається, щоб їх цілували внутрішньою стороною губ. це гарячий, інтимний і збудливий поцілунок. інші жінки люблять цілувати самі менше і вважають за краще, щоб чоловік, цілуючи їх, всмоктував їх губи. є жінки, які люблять, щоб чоловік цілував у них нижню губу, яка знаходиться між його губами. чоловік смокче її, торкаючись м'яко її мовою. Але найбільш інтимна і приємна форма поцілунку — це французький поцілунок. Ласки мови жінки своєю мовою — ось головний сенс французького поцілунку. Іноді чоловік бере язик жінки у свої губи і тримає його деякий час.

Наступною ерогенною зоною є груди жінки. Чутливість сосків така, що викликає у більшості жінок непереборне бажання статевого акту. Величина грудей не впливає на її чутливість. Більш чутливі груди до поцілунків (особливо сосок, який чоловік всмоктує губами), ніж до ніжних дотиків пальців. У деяких жінок починається тремтіння в статевих органах, коли чоловік бере сосок в свої губи, хоча іноді у них те ж саме дію не викликає нічого іншого, крім відчуття тепла. Зауважимо також, що чутливість сосків також не залежить від розмірів.

Отже, якщо чоловік ніжно гладить або цілує груди, то одні жінки дихають глибоко і рвучко, інші часто і важко. Можна помітити, що у жінок в цей момент очі закриті, і це не викликає сумніву в тому, що її охоплюють сексуальні бажання. У багатьох жінок такі дії викликають настільки шалене тремтіння, яка охоплює все тіло від голови до ніг, що її не можна не відчути. Часто, коли жінка охоплена сексуальними бажаннями, таке тремтіння може бути викликана, якщо чоловік лише цілує її.

Жінки, які сильно реагують на погладжування грудей, являють собою меншість і ставляться до дуже пристрасним. Інша, велика група реагує на це більш спокійно. Вони зазвичай закривають очі та дихають глибоко і повільно. Відчуття насолоди у перших незмірно сильніше, хоча та у других воно може бути досить інтенсивним. Зауважимо, що обидва ці типи жінок збуджуються досить швидко, хоча з цього не випливає, що другі настільки ж чітко висловлюють свої емоції під час статевих зносин, як і перші. Насправді багато жінок, які глибоко і важко дихають, коли чоловік бере сосок в губи, досить спокійні під час статевого акту і нормально чутливі в статевій області.

Більшість же жінок відчувають лише слабке збудження від того, що чоловік гладить або цілує її грудей. Іноді відчуття поширюється і на статеві органи, що залежить від настрою жінки, але частіше цього не відбувається. Щодо цих жінок можна сказати, що ніяке поводження з грудьми не може викликати у них ні всепоглинуще бажання, ні навіть сильного збудження. Груди є лише сприяє фактором для загального збудження жінки, як і її губи та вухо. Більшість жінок цієї групи відчувають індивідуальний оргазм і здатні, в основному, до одного або двох оргазмів до тих пір, поки чоловік не розвине їх можливості.

Цікаво відзначити, що сідниці, також як і ноги нижче колін, абсолютно марні в справі збудження жінки, якщо вона знаходиться в інтимній близькості, наприклад в ліжку. Але якщо ноги чоловіка і жінки зустрічаються під столом або в разі іншої близькості, то і ці частини тіла можуть викликати збудження. Це звичайний збудливий контакт тіл, учасники якого бажають інтимного становища, але не мають можливості до нього. Однак, подібний контакт вже не буде порушувати партнерів, коли вони зможуть перейти до більш інтимного контакту в ліжку.

 

Автор: Григорій Лагшмівар