Прелюдія — це ласки тіла, особливо ерогенних зон, через які найлегше викликати збудження. Для багатьох жінок вона є основою для успішного статевого акту. Джентльменам зазвичай потрібно кілька хвилин або близько того для задоволення, тоді як дамам — пів години, а іноді й більше. Однак згідно з недавнім дослідженням, майже половина чоловіків також зазначають, що їм подобається прелюдія. Який вигляд має мати ідеальна прелюдія?

Зміст

 1. Що таке прелюдія?

  1.1 Скільки триває прелюдія? Чи повинна прелюдія бути довгою?

 2. Яка мета прелюдії?
 3. Елементи прелюдії, ідеї для прелюдії

  3.1. Прелюдія для чоловіка

  3.2. Прелюдія для жінки

  3.3. Еротичні гаджети, або як урізноманітнити прелюдію.

 4. Спілкування в ліжку
 5. Поліпшення клімату в ліжку

1. Що таке прелюдія?

Прелюдія — це надзвичайно широке поняття. Зазвичай вона починається до початку статевого акту. Вона включає в себе дії, які слугують для посилення сексуального збудження та відчуттів у партнерів. Усі ці дії спрямовані на підготовку тіла і почуттів до пристрасного статевого акту.

Що таке прелюдія? Вона охоплює інтимну поведінку і пестощі ерогенних зон, поцілунки, ігри з еротичними ґаджетами, а також дії, що впливають на психіку партнера, наприклад, гострі слова і пристрасні компліменти.

Однак дедалі частіше визнається, що хороша прелюдія не обмежується лише діями перед статевим актом, а й триває протягом дня (наприклад, надсиланням гарячих текстових повідомлень або еротичних фотографій).

1.1 Як довго триває прелюдія? Чи повинна прелюдія бути довгою?

Тривалість прелюдії зазвичай залежить від потреб і вподобань партнерів. Тривала прелюдія - доля людей середнього віку. Саме в цьому віці партнери проводять найбільше часу, пестячи один одного. Коротша прелюдія, навпаки, має місце у підлітків (це, ймовірно, пов'язано з нетерпінням, іноді зі страхом) і в літніх людей (це може бути пов'язано з втомою).

Більша частина поляків кажуть, що проводять до 20 хвилин за грою перед сексом, але тільки близько трьох відсотків стверджують, що їхня прелюдія триває понад годину.

2. Яка мета прелюдії?

Основна мета пестощів, якими коханець обсипає свою кохану, викликати в жінки сильне збудження. Покращується кровопостачання статевих органів, таких як клітор і піхва, що сприяє виробленню слизу.

Слиз робить статевий акт, особливо на його початковій фазі, менш болючим для жінки. Отвір піхви також звужується (до третини своєї ширини), що збільшує відчуття для чоловіка під час проникнення.

Варто переконатися, що прелюдія не перетворюється на рутинну підготовку партнера до статевого акту. Багато пар отримують величезне задоволення від прелюдії, іноді навіть відмовляються від повноцінного статевого акту, щоб повністю зосередитися на заняттях, що значно збагачують їхнє сексуальне життя. Дехто називає таку поведінку "білим сексом".

Люди, які займаються коханням швидко, часто роблять це для того, щоб зняти стрес, напругу повсякденного життя. На жаль, під час такого сексу часто не приділяється увага потребам іншої людини. Тоді секс стає інструментом сам по собі та не призводить до тіснішої близькості між закоханими.

Однак бувають випадки, коли збудження закоханих настільки велике, що початок прелюдії не має жодного сенсу. Коли настає приплив величезного збудження, перехід до повноцінного статевого акту цілком виправданий.

3. Елементи прелюдії, ідеї прелюдії

Зазвичай у кожного коханця свої потреби в прелюдії. Більшість жінок люблять довгі й ніжні ласки, а більшість чоловіків — візуальні. Ось чому корисно спостерігати за своїм партнером і помічати те, що приносить йому задоволення.

Як почати прелюдію? Гарною ідеєю є пікантні розмови або повідомлення, надіслані вашому коханому протягом дня. Під час прелюдії важливо забути про проблеми повсякденного життя, відключити телефон і виділити цей час тільки для себе. Загострюючи такі почуття, як дотик (ласки іншої людини), слух (наприклад, тихий шепіт), зір, смак, можна забути про реальність.

Прелюдія варта зусиль. Якщо ви цього не зробите, ваш партнер швидко помітить, що рухи іншої людини вимушені. Під час прелюдії ви можете підказувати одне одному. Звісно, у м'якій формі, щоб не зіпсувати настрій. З іншого боку, важливі позитивні слова, такі як: "добре, малюк, тільки трохи швидше, глибше". Такі вирази не образять вашого партнера, але посилять відчуття і задоволення від сексу.

Також важливо відкрито говорити про секс, роз'яснюючи партнеру, які частини прелюдії приносять вам обом найбільше задоволення. Пам'ятайте, що якщо ви хочете внести щось нове в прелюдію, а ваш партнер не хоче або не наважується це зробити, не змушуйте його. Найкраще поступово знайомити його з вашим тілом.

Ідеями для прелюдії можуть бути:

 • спільний душ,
 • романтична ванна,
 • чуттєвий масаж,
 • переодягання, рольові ігри,
 • еротичні фільми,
 • танці,
 • оральний секс,
 • еротичні ігри та заняття для пар, наприклад, ігри на роздягання,
 • пікантні пристосування.

3.1 Прелюдія для чоловіка

Який вигляд має мати прелюдія для нього? Чоловіки отримують величезне збудження, дивлячись на свою роздягнену партнерку, одягнену тільки в сексуальну білизну. Яка білизна збуджує чоловіків? Вона може варіюватися від скупої білизни сміливих кольорів (червоного) до ніжних мережив або вишуканих халатів. Багатьом чоловікам подобається бачити своїх партнерок на підборах або в латексних костюмах. Температуру в спальні також підвищує тіло партнера в русі, наприклад, під час еротичного танцю з елементами стриптизу.

На жаль, досі існує безліч людей, які соромляться свого тіла, і навіть перебуваючи в дуже близьких стосунках, дехто боїться близькості та демонстрації свого тіла повною мірою. Суть успішної прелюдії також полягає в тому, щоб дати партнеру доступ до зон, які ми вважаємо непривабливими. Однак ми часто виявляємо, що дотики й пестощі до раніше настільки незручних зон значно посилюють збудження.

3.2 Прелюдія для жінок

Для жінок прелюдія дуже важлива, вона зазвичай впливає на отримання повного задоволення від статевого акту (досягнення оргазму). Адекватна підготовка дає змогу жінці відчути сильніші та яскравіші відчуття. Однак жінки переживають секс не тільки на фізичному, а й на психічному рівні. Багатьом жінкам необхідно почуватися привабливими, щоб займатися коханням. Тому інколи варто подбати і про компліменти.

Отже, який вигляд має прелюдія для неї? Варто стимулювати уяву жінки ніжними, грайливими словами, що шепочуть їй на вухо, і точними описами сексуальних фантазій. Жінки також люблять, коли їм пестять шию, потилицю, губи, груди або плечі. Багато жінок отримують величезне задоволення від дотику до клітора. Важливо м'яко інформувати партнера про такі зони, оскільки тільки вагінальний секс може не дати жінці повного задоволення і викликати в неї почуття незадоволеності.

3.3 Еротичні гаджети — як урізноманітнити прелюдію

Еротичні іграшки також можуть бути введені в прелюдію. Звичайно, в цьому випадку багато що залежить від відкритості партнерів до таких пристосувань. Еротичні аксесуари можуть урізноманітнити сексуальне життя, але вони підійдуть не всім партнерам.

Гаджети такого типу призначені для тих, хто відкритий для нових відчуттів. Спочатку можна вибрати ніжні, неінвазивні аксесуари.

Популярні еротичні пристосування, що використовуються під час прелюдії, включають:

 • рукавички з дрібними шипами для тонкого еротичного масажу,
 • масажні масла,
 • накладки на соски,
 • наручники, ремені для зв'язування, пов'язки на очі,
 • фарби для тіла,
 • їстівна спідня білизна,
 • настільні ігри для прелюдії,
 • пристосування для ігор у ванній.

4. спілкування в ліжку

Прелюдія закінчується, коли обидва коханці дуже збуджені, близькі до досягнення оргазму. Чоловіки, які зазвичай готові до сексу раніше, не повинні квапити своїх партнерок. Тільки вони самі знають, коли вони готові. Варто пам'ятати, що апетит зростає в міру того, як ми їмо. Під час очікування в поєднанні зі збудливими ласками почуття пробуджуються, і під час оргазму відбувається вибух приголомшливих відчуттів.

Ще один важливий момент — це спілкування в ліжку. У польському словнику дуже мало слів для позначення інтимних зон нашого тіла. Тому варто ввести свою власну мову. Такі терміни, як: "маленький", "мишка" здаються смішними, але вимовлені під час прелюдії, вони швидко спрямовують вашого партнера.

Щойно ви зрозумієте, що хочете випробувати чудову прелюдію, не забувайте про градацію ласк перед сексом і починайте з менш ерогенних зон. Наприклад, потріть мочки вух, спочатку доторкніться до шиї, грудей і, нарешті, дійдіть до сильно ерогенних зон, таких як клітор у жінок або голівка статевого члена у чоловіків.

Така поведінка в спальні змушує позитивні емоції передчуття наростати все більше і більше, досягаючи свого піку у вигляді пережитого оргазму.

5. Найкращий клімат у ліжку

Кажуть, що немає нічого гіршого, ніж нудьга і рутина в спальні. Щоб зробити моменти взаємної близькості якомога приємнішими, варто вибрати відповідний час і не забути створити потрібну атмосферу. Романтична вечеря, свічки, хороший фільм і трохи алкоголю допомагають забути про повсякденні турботи. Вони приносять розслаблення, спокій і дають змогу зосередитися одне на одному.

Досить часто для додання прелюдії гостроти використовують фрукти, покладені на тіло партнера, і так звані еротичні іграшки. Однак чоловікам слід пам'ятати, що потреби жінок мінливі. Наприклад, під час одного статевого акту жінка може отримувати величезне задоволення від пестощів своїх грудей, а під час наступного акту вона може відчувати біль, огиду або навіть байдужість до статевого акту. Це пов'язано з гормональними змінами, які циклічно відбуваються в жіночому організмі. Груди безпосередньо перед менструацією дійсно стають болючими.

Відсутність реакції партнера на пестощі, на жаль, також може бути спричинена нудьгою і втратою бажання. Звичні послідовні рухи партнера перестають приносити задоволення і збудження. Ось чому так важливо переживати кожен статевий акт так пристрасно і палко, ніби він останній.