Любрикант і його необхідність - зображення

Хитромудра назва "лубрикант" сьогодні ще не всім відомо, хоча багато хто стикався або бачили в продажу в секс-шопах, інтим-магазинах, розміщених в мережі Інтернет, а можливо звичайних аптеках гелі та змазки інтимного призначення.

Але чи багато хто знає для чого потрібен лубрикант, як правильно його використовувати.

Лубрикант або більш проста назва гель-мастило має кілька призначень. Але говорячи про класику сексуальних. В першу чергу він призначений для жінок, у яких недостатнє природне вагінальне зволоження.

Є кілька причин, чому у жінки мало природного мастила. По-перше, ступінь збудження недостатня або зовсім відсутня, по-друге, причиною можуть бути захворювання, і, нарешті, іноді додаткова мастило просто необхідна, якщо ви, наприклад любителі любовних марафонів.

Природою нам дано два лубриканта — жіноча вагінальна і чоловіча передеякуляційна рідина. Але через те, що з ними по ряду причин виникають проблеми, більшість намагаються знайти їм замінники. Найчастіше використовують слину, але вона, на жаль, теж не довготривала. Гліцерин, масла і вазелін підходять не всім, тому, що можуть викликати неприємні відчуття, почервоніння і роздратування на чутливій шкірі геніталій. Не можна їх використовувати та з презервативом, бо ці речовини руйнують латекс.

Власне тому рекомендуються використання спеціальних засобів – інтимних гелів і мастил. Тим більше що сьогодні вони доступні всім. Та й вибір, як то кажуть на будь-який смак і колір.

Деякі, в силу своєї природної скромності соромляться купувати товари інтимної необхідності в громадських точках продажу. Тому в нашому магазині є окрема категорія лубриканти та мастила, де ми постаралися зібрати всі найвідоміші та необхідні засоби. Замовлення вам доставлять поштою або кур'єром, які не дізнаються про вміст. Вам не доведеться з ризиком для свого здоров'я і фізичного комфорту користуватися засобами на спиртовій або кремовій основі.

Мастило не тільки збільшує і довготривало підтримує мастило статевих органів, полегшуючи проникнення члена в піхву, її призначень кілька:

 • пом'якшує і зволожує шкіру і слизові;
 • доглядає за ними та продовжує їх молодість;
 • покращують ковзання презерватива;
 • обов'язково необхідні при стимуляції за допомогою інтимних іграшок;
 • при анальному сексі, так як спрощують проникнення і знімають хворобливі відчуття;
 • полегшують проникнення пеніса при ослабленій ерекції про чоловіків;
 • усувають неприємні відчуття у жінок при підвищеній чутливості слизової оболонки піхви.

З чого зроблений лубрикант

Лубриканти бувають на водній основі та на основі мінеральна олива. На водній основі — це Vсмазки та гелі, які розчиняються у воді, основою їх є гліцерин і вода. Такий лубрикант вважається більш практичним, тому що легко змивається водою і не залишає слідів на білизні. Більш того зовсім не викликає алергічних реакцій, наближений максимально до природних вагінальних виділень, не руйнує матеріал, з якого виготовлений презерватив.

Мастила на основі мінеральних олив (силіконове мастило) також не руйнують латекс, але все ж плями на білизні залишаються.

Також лубриканти бувають:

 1. Зі смаком, з запахом;
 2. Знеболюючий;
 3. Розігрівальний;
 4. Протизапальні;
 5. Зволожуючий;
 6. Комбінований.

В особливу групу ми виділяємо Анальні мастила-гелі, через те, що вони виготовлені з урахуванням специфіки даного виду сексу. Оскільки даний вид сексуальної практики відрізняється високим ступенем травматизму і ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом і ВІЛ. Лубриканти, призначені для анального сексу знижують ризик інфікування, роблять вхід в анус вільним і знеболюють.

Правила використання мастил, лубрикантів:

 • невелика кількість мастила нанести на область статевих органів до і (або) під час інтимної близькості;
 • при користуванні презервативом, наносити лубрикант на нього, а не під, щоб не отримати зісковзування оного;
 • після статевої близькості бажано обмити статеві органи теплою водою з милом;
 • не використовувати для орального сексу лубриканти, які для цього не призначені.

Безумовно, лубрикант — це потрібний і корисний засіб. Багато з них містять екстракти лікарських рослин : алое вера, ромашки, женьшеню, чайного дерева і вітаміни, які сприяють загоєнню ранок і мікротріщин, затертостей.

Крім того, лубрикант є засобом профілактики, а через те, що його використання призводить до зниження травматизму і запальних процесів, то відповідно знижує ризик зараження інфекціями та ВІЛ, що передаються статевим шляхом. Однак, зустрічаються гелі-мастила, які до якоїсь (певної) міри, завдяки своїм складом, знижують ризик зараження тим чи іншим захворюванням. Наприклад, Contex - Green, що є антибактеріальним і протигрибковим.

 

Автор: Григорій Лагшмівар