Навіщо потрібні секс-іграшки

Різні пристосування з секс-шопу можуть не тільки урізноманітнити ваше сексуальне життя, але і допомогти розкрити вашу сексуальність.

Список допоміжних сексуальних засобів дуже різноманітний. Починаючи від різноманітних моделей вібраторів, кілець для пеніса, вагінальних кульок, ароматизованих масажних масел, надувних пластикових ляльок, різних пристосувань для мастурбації до спокусливого і дуже сексуальної білизни.

Розглянемо докладніше деякі з найпоширеніших сексуальних іграшок.

Вібратори та фалоімітатори

Чи знаєте ви, що допоміжні сексуальні засоби з'явилися дуже давно? Стародавні єгиптяни вже 2500 років тому використовували штучний пеніс. Ідею вібратора приписують мельничихам, які сідали на вібруючі рукояті борошномельних машин. У наш час, втім, вібратори та фалоімітатори набагато досконаліше стародавніх прототипів.

Вібратор — це сучасний варіант штучного члена, найпопулярніша сексуальна іграшка. При всій різноманітності допоміжних засобів більшість пар використовують саме Вібратори. За статистикою в деяких країнах Західної Європи вібратор використовують майже третина подружніх пар. Існують як прості Вібратори, так і багатошвидкісні, а також тонкі Анальні вібратори та подвійні, призначені одночасно для піхви та анального отвору.

Вібратори можуть працювати як від мережі, так і на батарейках. Перш ніж виберіть оптимальну швидкість вібрації — поекспериментуйте. Підказка: оптимальною швидкістю вібрації вважається швидкість в 80 оборотів в секунду. Крім того, можна використовувати Вібратори з різними насадками.

Вібратори можна порекомендувати жінкам, які не відчувають оргазму при статевому акті з партнером. Вібратори добре використовувати в любовних іграх і при взаємній мастурбації. Для чоловіків теж випускаються спеціальні Вібратори, які надягають на пеніс. У жінок найсильніші відчуття виникають при стимуляції вібратором клітора, а у чоловіків — вуздечки члена. Як у чоловіків, так і у жінок дуже чутлива область навколо ануса, а багато чоловіків отримують величезну насолоду від внутрішньоанальної стимуляції простати.

Кільця і кульки

Кільця використовують для охоплення пеніса біля основи. Вони утримують прилили при ерекції кров, і при використанні кільця маленький і слабо ерегований член в більшості випадків збільшується в розмірі та стає пружним.

Кульки — стародавнє японський винахід. Жінки вводили їх в піхву, а потім, розгойдуючись, відчували еротичні відчуття кульки зміцнюють кільцеву мускулатуру піхви та посилюють чутливість Вагіни. Так вони дозволяють поєднувати приємне з корисним.

Інша іграшка — намиста, що представляють собою нитку, на яку нанизані 5-6 кульок, що мають різний розмір і щільність. Намиста вводяться в задній прохід, а потім витягуються з нього (швидко або повільно, кому як подобатися). Вважається, що найприємніші відчуття, виникають, якщо намиста витягуються з заднього проходу в момент настання оргазму. Необхідно доповнити, що при анальному сексі мастило не виділяється, тому треба придбати Мастильні засоби — нежирні креми, деякі з добавками ароматичних і розігріваючих речовин, створюють приємні еротичні відчуття. Їх можна використовувати та при нестачі вагінальної мастила.

Ляльки та вагіни

Для чоловіків, які бажають займатися сексом у відсутності партнерки, існують надувні пластикові ляльки та гумові піхви. Вибір великий: є ляльки, які можуть масажувати та стимулювати пеніс, існують прилади з вібромоторами або пневматичними пристроями. Вагіни виготовляють з м'яких матеріалів і дотик до неї дуже схоже на дотик до натурального органу.

Найбільш багатофункціональними та відповідно дорогими є ляльки з латексу. У таких ляльках можна регулювати багато параметрів (швидкість, амплітуда і зусилля). Для жінок випущені надувні ляльки-чоловіки. Як у ляльок жіночої статі, у надувних хлопчиків теж є всі необхідні отвори.

Використовуючи різні сексуальні штучки, бажано та одягнутися у що ні будь дуже спокусливе. Адже Еротична білизна дозволяє повністю зануритися в вашу гру і пофантазувати. Є жінки, яких тільки одна білизна може довести до сильного збудження. Різні корсети та пояси ще й можуть приховати недоліки фігури. Так що варто спробувати.

 

Автор: Григорій Лагшмівар