Проникнення в піхву або анус всієї руки або секс-іграшок великого розміру подобається не всім. Ризик травми при такій практиці вище, ніж, наприклад, при проникненні двома або трьома пальцями. Однак, якщо підготуватися відповідним чином і дотримуватися деяких запобіжних заходів, то ризики можна звести до мінімуму.

Існує два види фістингу: вагінальний і анальний. Хоча, на перший погляд може здатися неможливим здійснити проникнення цілою рукою, це можливо. Піхву є дуже еластичним. Однак, якщо фістинг відбувається швидко і без підготовки, слизова оболонка може бути травмована, через що може виникнути кровотеча.

Якщо ви вирішили спробувати фістинг, вам потрібно дуже довіряти своєму партнерові. Ви також повинні мати можливість припинити фістинг у будь-який момент. Навіть якщо фістинг не є частиною БДСМ-сесії, ви завжди повинні встановлювати безпечне слово (стоп-слово).

І не варто забувати про гігієну, особливо коли мова йде про Анальний фістинг. Попередній похід в туалет обов'язковий, також часто проводиться ректальне Промивання, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Тиск проникаючої руки може стимулювати діяльність кишечника і викликати відчуття, що вам потрібно в туалет. Це цілком нормально, але не має ніякого відношення до справжнього позиву до дефекації.

Як насолоджуватися фістингом?

1. Створіть ідеальну обстановку

Навряд чи знайдеться інша секс-техніка, яка так сильно залежить від фізичного розслаблення, як фістинг. Якщо м'язи напружуються, стає неможливим проникнути рукою в піхву або анус. Тому створення ідеальної атмосфери є неодмінною умовою для отримання задоволення від фістингу. Приглушіть світло, підготуйте лубрикант, рукавички і секс-іграшки. М'яка розслаблююча музика також може допомогти розслабитися.

2. Підготуйтеся у ванній

Незалежно від того, яким фістингом ви займаєтеся, прийняття душу необхідно. Вимийте інтимну зону. Якщо у вас Анальний фістинг, ви можете використовувати Анальний душ.

3. Коротко підстрижені нігті — обов'язкова умова для іншої людини

Щоб вам, як пасивній стороні, не було боляче, ваш партнер також повинен підготуватися до фістингу. Догляд за нігтями особливо важливий. Короткі нігті гарантують, що рукавичка не порветься і що ви не отримаєте випадкових подряпин або інших травм. Також стежте за тим, щоб під нігтями не було бруду, так як там безліч мікробів.

4. Не забувайте про попередню стимуляцію

Після того, як ви провели всі приготування і готові до стимуляції, спочатку приступайте до великої стимуляції. Намагатися проникнути в піхву або анус відразу всією рукою категорично заборонено. Секс-іграшки можуть допомогти підвищити збудження і розслабити м'язи. М'яко розтягувати сфінктер ви можете анальної пробкою, щоб згодом було легше працювати всією рукою.

5. Розслабтеся для безболісного проникнення

Якщо у вас не було досвіду пасивного фістингу, ви, мабуть, дуже нервуєте і боїтеся болю. Чим більше ви переживаєте і боїтеся, тим більша ймовірність того, що буде дійсно боляче. Тому розслаблення дуже важливо. Якщо вам потрібна перерва, скажіть своєму партнерові. У фістингу ви задаєте темп, навіть якщо взяли на себе пасивну роль. Ви також можете більше розслабитися, додатково стимулюючи свої ерогенні зони.

6. Не перестарайтеся!

При фістингу не дуже важливо, наскільки глибоко відбувається проникнення. Для початківців у фістингу проникнення перших чотирьох пальців часто представляє складність. Не дозволяйте собі поспішати, і коли ви помітите, що досягли своєї особистої межі, зупиніться.

Фістинг — це практика, яка вимагає абсолютної довіри між партнерами. Якщо ви не відчуваєте готовності до цього, скажіть це прямо. Ви отримаєте задоволення тільки в тому випадку, якщо зможете розслабитися. Якщо з першого разу не вийде, не хвилюйтеся — ця особлива практика вимагає терпіння і практики.

 

Автор: Григорій Лагшмівар