Імпотенція — це недуга, від якої страждає багато чоловіків. Вона проявляється у вигляді відсутності ерекції або еякуляції, всупереч збудженню і задовільну прелюдію. Найчастіше вона трапляється в чоловіків, старших за 50 років, але дедалі частіше трапляється і в молодшому віці. Це захворювання можна лікувати за допомогою різних ліків. Корисно знати, які препарати існують. Якщо ви теж страждаєте від неприємної проблеми імпотенції, дізнайтеся, які трави, вітаміни та харчові добавки ви можете використовувати.

Склад:

  1. Трибулус Террестрис у лікуванні імпотенції
  2. Мака в лікуванні еректильної дисфункції
  3. Екстракт кори йохімбе для лікування еректильних проблем
  4. Женьшень для потенції
  5. Екстракт пантів оленя для лікування проблем із потенцією
  6. Гінкго білоба в лікуванні імпотенції
  7. Вітамін B3 і B6 для потенції

1. Трибулус Террестріс у лікуванні імпотенції

Це болгарська рослина, екстракт якої є важливим інгредієнтом лікарських препаратів для лікування еректильної дисфункції. Рослина чинить стимулюючу дію на вироблення тестостерону та гормонів щитоподібної залози. Ці препарати не чинять токсичного впливу на печінку та нирки.

2. Мака в лікуванні еректильної дисфункції

Це трава родом з Перуанських Анд. Протягом багатьох років її використовують як афродизіак для потенції. Корінні жителі вважають, що трава позитивно впливає на чоловічу гідність і еректильну дисфункцію. Вчені довели, що трава підвищує розумову і фізичну витривалість, а також протидіє остеопорозу.

3. Екстракт кори йохімбе для лікування еректильних проблем

Еректильна дисфункція може бути вилікувана за допомогою цього південноафриканського екстракту. Спочатку рослину використовували як афродизіак. Її дія полягає в розширенні кровоносних судин у статевому члені.

4. Женьшень для потенції

Це сексуальний засіб для чоловіків. Женьшень лікує імпотенцію, розширюючи кровоносні судини.

5. Екстракт пантів оленя для потенції

Цей екстракт уже багато років використовується для того, щоб викликати ерекцію. Цей спосіб боротьби з імпотенцією використовували ще індіанці.

6. Гінкго білоба в лікуванні імпотенції

Застосування цієї рослини за еректильної дисфункції передбачає використання екстракту її листя. Цей екстракт стимулює кровообіг і покращує кровотік у статевому члені.

7. Вітамін В3 і В6 і потенція

Вітамін В6 підвищує рівень тестостерону і підсилює стимул, що відповідає за настання ерекції.

Вітамін В3 підвищує кров'яний тиск і сприяє підвищенню рівня тестостерону.

 

Автор: Григорій Лагшмівар