Жіночі хитрощі, які допоможуть утримати чоловіка - зображення

Маленькі дурниці мудрої жінки назавжди обплутають чоловіка невидимою мережею.

1. Найбільш міцна, а значить, і довга прихильність чоловіка та, яка заснована на наданні йому жінкою видимої свободи вчинків і дій.

В цьому випадку чоловік притягується до коханої жінки невидимою міцною ниткою, боячись втратити назавжди її довіру і розташування, а отже, і любов.

2. Якщо у чоловіка не вийшло те, як він хотів, не вийшло те, до чого прагнув, не кидайте його чоловічої гідності, не піддавайте критиці за слабкість: він цього не переживе.

3. Нерозумно постійно і барвисто-картинно показувати свою розумову перевагу перед чоловіком; хіба не потрібно іноді представлятися простою і наївною; скажуть: "ти будеш здаватися дурною", а чи не в цьому мудрість?

4. Твердо знайте: попри на життєві обставини (позбавлення, втрати та втрати), треба бути на чверть (25 відсотків) веселіше; не варто забувати, однак, що чоловіка в вираженні жіночих очей привертає і сумувати.

5. Добре б не забувати про маленьку хитрість: навіть в тих випадках, коли прагнення чоловіка відповідає будь-якого прихованого бажанням жінки, вона повинна удавати вигляд, що поступається йому; тоді він приймає цю поступку як нагороду.

6. Якщо чоловік звертає свій погляд на іншу жінку у вашій присутності, не намагайтеся тільки вишукувати в ній недоліки, за що-небудь похваліть, чим-небудь захопитеся; цим ви виявите повагу до смаків чоловіка; до того ж будьте впевнені: вона ж вам не суперниця.

7. Не бажано допускати, щоб у чоловіка склалася думка про те, що він пізнав жінку цілком і знає про неї все; надмірна відкритість шкідлива у всякому разі.

8. Чоловік любить переважно очима — так заведено думати; йому потрібно для споглядання і захоплення уявити жіночі принади, звичайно, не порушуючи при цьому природно-художнього задуму і морально-естетичної міри.

9. Ні в якому разі не слід дорікати чоловіка, навіть якщо помітно, що його почуття трохи охололи; не можна говорити: "Ти мене не любиш!". "У цьому можна переконати", - застерігає Андре Моруа. Навпаки, потрібно частіше підкреслюватися щаслива, що ти любиш мене як і раніше ніжно і міцно!".

10. Відомо, що чоловікові значно важче, ніж жінці, зізнаватися в помилках, прямо говорити про свої поразки, важче першому піти на примирення; йому хочеться не виявляти слабкості, завжди залишатися сильним; мудра жінка зрозуміє це, її ініціатива буде виправдана; так знайдеться шлях до обопільної згоди.

 

Автор: Григорій Лагшмівар