Якщо ви задумалися про те, як самому зробити анальну пробку, то вам точно слід знати про те, що це небезпечно.

Перед тим, як зробити анальну пробку своїми руками, вам потрібно зважити всі плюси та мінуси цієї витівки. Саморобна анальна пробка може привести до бактеріальних або дріжджових інфекцій, травмування заднього проходу, а також застрявання предмета в анусі.

Що використовувати замість анальної пробки?

Хтось використовує овочі, фрукти, зубні щітки та інші речі, не призначені для введення в анус. Ми настійно не рекомендуємо чинити так само, через те, що це небезпечно для вашого здоров'я!

Анальні пробки створені саме для анального використання, і є безпечними анальними секс-іграшками. Найчастіше вони мають звужений або закруглений кінчик, щоб виключити травмування ануса при введенні іграшки. Також у більшості анальних секс-іграшок є обмежувальна підставка, завдяки якому іграшка не може зануритися занадто глибоко в анус.

Єдине, що можна використовувати замість анальної пробки — це Інші секс-іграшки, призначені для анального проникнення. На цей час існує величезний вибір анальних секс-іграшок, і ви обов'язково знайдете ідеально підходить саме для себе. Ви можете купити анальну пробку з вібрацією, з ротацією та іншими чудовими функціями, які здатні доставити вам незрівнянне задоволення. Ви навіть можете купити анальну пробку в Інтернеті, щоб не довелося йти в секс-шоп, якщо ви соромитеся або вам просто лінь йти. А ще ви можете купити анальну пробку XL розміру! Тільки пам'ятайте, що для такої пробки необхідні тренування, і у непідготовленої людини введення такої анальної пробки може викликати дискомфорт і хворобливі відчуття. А ще можна купити анальну пробку з хвостом, завдяки якій ви зможете урізноманітнити своє інтимне життя, додати в неї щось нове і навіть перевтілитися в грайливе тварина. А якщо ви хочете сяяти як діамант, то це буде можливо, якщо купити анальну пробку з кристалом.

Завдяки величезному вибору анальних іграшок, вам не потрібно робити їх самостійно і шукати предмети, які підходять для введення в анус. А якщо ви все ж на це зважилися, будьте обережні та пам'ятайте — при відсутності можливості витягти предмет з ануса самостійно обов'язково зверніться до лікаря!

 

Автор: Григорій Лагшмівар