Моя подруга справжня лесбіянка, але їй подобається анальне проникнення.
Я хотів би знати, чи дійсно вона насолоджується анальним проникненням більше, ніж іншими формами сексу і чи дійсно вона в цьому випадку є лесбіянкою?
Відповідь: Я не знаю, чи Ваша подруга дійсно є лесбіянкою. Ви запитали, чи може їй подобається анальний секс? Деякі лесбіянки люблять анальний секс. Інші зовсім до нього байдужі.
Я хотів би розвіяти міф, що всі лесбіянки займаються оральним сексом. Вірте чи ні, не всі лесбіянки люблять оральний секс, так само як і анальний секс. Деякі лесбіянки люблять проникнення, або вагінально, орально чи анально з фалоімітатором, але вони ніколи не хочуть реального, справжнього пеніса. Деякі лесбіянки люблять, коли їм пестять груди, інші не хочуть, щоб до їхніх грудей торкалися. Сексуальні уподобання кожної людини різні.
Лесбіянка – це жінка, яка хоче сексу з іншою жінкою, навіть у своїх романтичних фантазіях допускає секс лише з жінкою. Для справжньої лесбіянки важливо не те якій формі сексу вона надається, а то з ким вона цим займатиметься. Мається на увазі з чоловіком чи жінкою. Справжня лесбіянка навіть не допускає секс із чоловіком.
Деякі лесбійки дивляться гей-порно, займаються різними формами сексу, грають у рольові ігри. Це не означає, що вони насправді не лесбіянки. Це просто означає, що вони експериментують з різними його проявами.