Отказ от секса: как не обидеть им мужчину- картинка

Секс є невід'ємною частиною стосунків між чоловіком та жінкою. Коханці за допомогою інтимної близькості можуть висловити свої почуття один до одного, своє кохання. Щоб інтим приносив задоволення, обидва партнери повинні бажати близькості, повинні палати пристрастю один до одного.
Але часом трапляється, що жінка не може чи не хоче займатися з коханим сексом. Не завжди жінка знає, як правильно відмовити у близькості чоловікові, як не образити його при цьому. Насправді виявити тактовність у цьому питанні не так складно. Для цього дівчині можна використати кілька варіантів відмови.

Альтернатива

За допомогою сексу жінка може задовольнити коханого. Але це не єдиний спосіб принести йому задоволення. Якщо немає бажання займатися сексом, можна запропонувати хлопцеві оральні ласки, еротичний масаж. У результаті компроміс буде знайдено: дівчина не займатиметься сексом, а хлопець матиме можливість зняти напругу.

Не зараз

Чоловіка бентежить не відмова від сексу в даний момент, а перспектива того, що жінка уникатиме статевих контактів надалі. Важливо дати зрозуміти молодій людині, що сексу не хочеться зараз. Також жінці варто уточнити, коли саме вона буде готова до інтиму, наприклад, завтра, за кілька днів. Якщо терміни будуть позначені, то відмова не звучатиме настільки категорично, не скривдить хлопця.

Отказ от секса: как не обидеть им мужчину - картинка 2

Мотивація

Секс і все, що з ним пов'язано, у чоловіка асоціюється з мужністю, з його силою, здібностями і можливостями. Якщо жінка відмовляє в сексі молодій людині, то їй варто сказати, що справа в обставинах, а не в тому, що партнер не може доставити задоволення. Жінка може посилатися на головну біль, на втому, поганий настрій. У цьому немає нічого поганого.

Без грубості

Дівчині варто пам'ятати про свою кінцеву мету, яка полягає у відмові від сексу. Їй не варто переходити на особисте, ображати чоловіка, нагадувати про його недоліки, відмовляючись від інтимної близькості. Якщо дівчина не грубитиме, ображатиме партнера, то того не образить відмова від сексу. Молода людина точно не шукатиме втіхи на стороні.

Не ухилятися

Бажання займатися сексом може зникнути у будь-якої людини. Чоловік теж може не хотіти інтиму у якийсь момент. Жінці слід сказати партнеру, що подібне може статися з кожним, що ніхто не застрахований від зниження потягу. Партнер зрозуміє, що все нормально, що дама не намагається звільнитися під будь-яким приводом, а каже чесно.
Використовуючи перераховані способи відмови, дівчина зможе уникнути сварок та скандалів з партнером. Вона не нанесе йому жодних образ, не створить проблем у відносинах, але при цьому не нашкодить дівчині.