Анальный плаг - картинка 1

Для певних груп людей, сімейних, нетрадиційних пар та інших категорій сексуальних партнерів характерним є коїтус у анальний отвір. Для цього застосовуються всілякі секс-іграшки, лубриканти, знеболювальні та розширюючі креми та гелі. Їх можна купити в секс-шопі Love Shop в Україні. Тут у love-shop.kiev.ua представлений широкий вибір таких секс-іграшок та змащувальних засобів. Вони призначаються для використання між різностатевими та одностатевими партнерами, у групових контактах. Анальна пробка плаг забезпечує якісне поєднання з максимумом солодких та гострих відчуттів. Вона відмінної якості та від перевірених постачальників, ціна найнижча в країні. Замовляйте анальний плаг в інтернет-магазині Лов Шоп прямо зараз. Секс шоп приймає замовлення 24 години на добу, від осіб, які досягли повноліття.

Плаг анальний для пари №1 в Україні

Анальный плаг - картинка 2

До своєрідних секс-іграшок відносяться плаги, помпи, вібростимулятори, вібромасажери, насадки анальний душ та ін. Все це секс-приладдя зі звичайним принципом дії або з функцією вібро забезпечує безперешкодне і гігієнічне проникнення статевого органу в задній прохід. Плаг анальний або пробка розраховані для того, щоб підготувати таємничий отвір до задніпрохідного сполучення. Сексуальне відчуття при цьому посилюється у рази. Крім цього анальний плаг є відмінним стимулятором, призначеним для підвищення кровообігу та припливу крові до м'язів сфінктера. Є думка деяких фахівців-сексопатологів у тому, що постійне носіння виробу зможе розширити та пристосувати м'язи ануса для сексуального контакту. Така іграшка застосовується до створення враження подвійного проникнення. Коли чоловічий член знаходиться в піхві, а в анусі стоїть пробка, створюється відчуття, подібне до групового сексу в два отвори. Бажаєте випробувати таке задоволення, замовте анальний плаг на сайті www.love-shop.kiev.ua!

Відгуки клієнтів про інтим товари ресурсу Лав Шоп

Анальный плаг - картинка 3

На сайті https://love-shop.kiev.ua/ можна купити плаги для анального сексу в попу різного вигляду, кольору, розміру, об'єму. Задоволені споживачі надсилають нам приємні, рекомендаційні відгуки на продукцію для таємничого анального проникнення. Вони можуть отримати помпи для ануса з доставкою через 1-2 дні після відправлення замовлення. Жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова можуть звертатися до регіональних представництв компанії Love Shop у цих містах. Тут пропонується продукція широкої номенклатури за невисокими цінами зі знижками.