Що таке презервативи, навіщо вони потрібні?

Презерватив — це єдиний засіб контрацепції, яке захищає не тільки від вагітності, але і від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Вже з однієї цієї причини варто використовувати презерватив при кожному статевому контакті особливо з новими або незнайомими партнерами. Не менш важливо знати, як правильно користуватися презервативами. В іншому випадку презерватив не буде надавати належний захист.

Презервативи існують вже багато років і є незамінним супутником під час сексу. Вони захищають від небажаної вагітності, а також від ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Найголовніше при використанні презервативів — це правильне поводження з ними. Навіть одна помилка при надяганні презерватива може привести до його розриву і повної втрати захисного ефекту. Помилки при використанні презервативів зустрічаються частіше, ніж при використанні інших контрацептивів. Це також пояснює відносно високий індекс Перля від 2 до 12. Індекс Перля показує, скільки зі 100 жінок, які використовують певний контрацептив, вагітніють протягом одного року. У випадку презервативів це означає Від двох до дванадцяти жінок.

1. Практикувати

Якщо ви нервуєте перед першим сексом з новим партнером, ви можете попередньо трохи потренуватися в надяганні презерватива. Наприклад, спробуйте це під час мастурбації або потренуйтеся на предметах фалічної форми.

2. Вибирайте правильно

Важливо знати, які презервативи купити. Для цього ви повинні знати, як правильно підібрати розмір презерватива. Якщо розмір презервативів буде обраний правильно, надягати їх буде легко. Але якщо вхідний отвір презерватива занадто тугий або занадто великий, у вас можуть виникнути проблеми з його надяганням та статевим актом. Так що, якщо ви задалися питанням, чому спадає презерватив або чому презерватив скочується, причина криється саме в неправильно підібраному розмірі контрацептиву.

3. Мийте руки

Перед надяганням презерватива слід вимити руки, особливо якщо ви контактували з жиром і маслами. Масажні масла, наприклад, можуть зробити латексний презерватив пористим, тому він легше рветься. Ви також автоматично змиваєте бактерії, що робить секс з презервативом більш гігієнічним надалі.

Як правильно надягати презерватив на пеніс?

Щоб переконатися в тому, що презерватив правильно надітий, слід проявити уважність при його надяганні.

Як правильно відкривати презерватив? Перед тим, як відкрити презерватив, переконайтеся, що руки ваші чисті. Після цього акуратно розірвіть упаковку по краю, щоб не пошкодити сам презерватив. Ні в якому разі не використовуйте ножиці, так як можете пошкодити матеріал виробу.

Кінчик презерватива називається резервуаром. У ньому накопичується сперма після еякуляції. Щоб надіти презерватив, потрібно стиснути резервуар пальцями, щоб у ньому не накопичувалося повітря. Інакше потім не залишиться місця для вашої сперми. Тепер ви можете надіти презерватив на ерегований пеніс.

Яким боком правильно надягати презерватив? Дуже важливо розібратися і в тому, яким боком надягати презерватив. Загорнутий край презерватива повинен бути зовні, інакше потім він буде вивернутий навиворіт. Коли все буде готово, можна починати розгортати презерватив. Розхитайте презерватив на пенісі, наскільки це можливо. Виріб повинен доходити до основи статевого члена. Якщо ні, презерватив занадто малий!

Під час сексу стежте за тим, щоб презерватив залишався в розгорнутому вигляді. Якщо він знову скочується, ви повинні негайно розгорнути його до основи пеніса. Якщо він повністю зіслизне, не надягайте його знову, а використовуйте новий.

Як правильно знімати презерватив? Після еякуляції вийміть пеніс і зніміть презерватив. Виймаючи пеніс, підтримуйте презерватив біля основи статевого члена. Потім просто загорніть презерватив, зав'яжіть його вузлом і викиньте у смітник.

Чому не можна викидати презерватив в унітаз? Презервативи виконані з матеріалів, які не розчиняються водою. У зв'язку з цим вони можуть викликати засмічення, які буде складно усунути. Крім цього, матеріали презервативів розкладаються занадто довго, що негативно впливає на навколишнє середовище.

 

Автор: Григорій Лагшмівар