Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - изображение 1

Більшість із нас дуже скептично ставиться до використання презервативів, адже саме вони допомагають нам уникнути цілої низки різноманітних проблем, у тому числі й несвоєчасної вагітності або, скажімо, потенційно можливого зараження венеричним «букетом». Зазначимо, що при виборі «придатного» презервативу слід звертати увагу на кілька наведених нижче факторів.

Чинник перший: розмір

Помилка у виборі розміру презервативу призведе до того, що він або зісковзне, або порветься у невідповідний момент. Крім того, презерватив недостатньої ширини здатний солідно натерти чоловічий орган, а це вже дуже болісно.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 2

Фактор другий: довіряємо лише аптеці

Ніколи не купуйте презервативи в кіосках, на ринку (так, буває і таке), у привокзальних магазинчиках. Тільки в аптеках та секс-шопах! І ніколи не забувайте звертати увагу на кінцевий термін використання.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 3

Чинник третій: матеріал

Більшість виробників випускає зазначений виріб з латексу, але для тих чоловіків і жінок, у яких «є» алергічна реакція на даний вид матеріалу, краще спробувати аналогічні варіанти з поліуретану або поліізопрену. Для алергіків чудово підійде поліізопрен.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 4

Фактор четвертий: форма важлива

Прийнято вважати, що додатковий функціонал презервативів допоможе суттєво урізноманітнити статевий акт та суттєво посилити пристрасть у стосунках. Чіткої та конкретної рекомендації в цьому аспекті немає і бути не може, тому вибирайте такі презервативи, які просто підходять Вам та Вашій партнерці.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 5

Фактор п'ятий: запах, колір та смак

Якщо говорити про запахи або різноманітність колірних відтінків «гумок», то відразу скажемо, що на якість сексу та задоволення в ліжку вони не впливають зовсім. Банальний маркетинг.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 7

Чинник шостий: може «жіночий» варіант

Жіночі презервативи називають фемідомами, а виготовляють із латексу покритого силіконовою смазкою. Виробники в один голос стверджують, що якщо фемідом правильно використовувати, він дасть солідної фори своїм «чоловічим побратимам», але далеко не всі жінки на це погоджуються. Основні причини – це страх та психологічний дискомфорт.

Шесть факторов, влияющих на выбор презерватива - картинка 8